Terran - logo

Hřebenáč v červené barvě řady Synus

Betonové tašky, resp. betonové krytiny jsou hitem dnešní doby. Kdokoliv se chystá na stavbu nového domu či na výměnu střechy, ten se při procesu výběru nové střešní krytiny jistě setkal s betonovými střešními taškami. Není se čemu divit, betonová krytina má nadstandardní životnost a především se vyrábí v mnoho vizuálně odlišných typech.

Nacenění zdarmaNejbližší prodejce

Speciální povrchové úpravy

ClimaControl
ClimaControl
ClimaControl vysoký stupeň ochrany před infračerveným zářením.
šipka
ColorSystem
ColorSystem
Dlouhotrvající ochrana barev zachová tóny barev a jejich intenzitu.
šipka
EVO
EVO
Nejnovější technologie která zaručuje doposud nejdelší životnost.
šipka
Inova
Inova
Povrch střešních krytin je mimořádně hladký a odolný.
šipka

Ke stažení

PDF
Prohlášení o vlastnostech Synus
555 kB
Ikona - staženíStáhnout

Hřebenáč v červené barvě v našich realizacích

Prohlédněte si fotografie z realizovaných střech. Objevte rozmanitost barevných variant betonových střešních tašek Terran. Načerpejte inspiraci, vyberte si svou oblíbenou barvu a navštivte naše lokální prodejce, u kterých si střechu objednáte.
Střešní taška Synus
Synus
Střešní taška Danubia
Danubia
Střešní taška Coppo
Coppo
Střešní taška Rundo
Rundo
Střešní taška Zenit
Zenit
Střešní taška Zenit MAX
Zenit MAX
Solární střešní taška Generon
Generon
Solární střešní taška Generon MAX
Generon MAX
Příslušenství
Příslušenství
Šikmá střecha s vnitřním rohem v červené barvě řady Synus | Střešní taška Synus
Šikmá střecha s vnitřním rohem v červené barvě řady Synus | Střešní taška Synus | Produkty: Základní taška červená, Hřebenáč v červené barvě | Barva: Červená (ColorSystem)
Šikmá střecha s vnitřním rohem v červené barvě řady Synus

Často se nás ptáte

Proč je betonová střešní taška lepší než jiný materiál?

Betonová střešní taška je lepší než jiné materiály z několika důvodů. Betonová taška je velmi odolná a trvanlivá, což zajišťuje dlouhou životnost střechy. Betonové tašky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, UV záření, ohni, hmyzu, působení plísní, hub a bakterií. Navíc mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, což přispívá k energetické úspoře budovy.

Co je třeba brát v úvahu při výběru betonové střešní tašky?

Při výběru betonové střešní tašky je důležité zvážit několik faktorů. Patří sem například tvar a design tašky (vč. barvy), který by měl odpovídat architektonickému stylu budovy. Dále je třeba zvážit tloušťku tašky, velikost a hmotnost, aby byla kompatibilní se střešní konstrukcí. Také je dobré vzít v úvahu klimatické podmínky.

Jaký druh betonu je vhodný pro betonové střešní tašky?

Pro betonové střešní tašky je vhodný pevný a kvalitní beton. Ten je použit právě v případě produktů Terran. Beton by měl mít správnou recepturu i povrchovou úpravu, která zaručuje dostatečnou pevnost, odolnost a trvanlivost. Je důležité, aby betonový materiál na výrobu tašek splňoval příslušné normy a technické požadavky pro střešní materiály i normy zdravotní nezávadnosti použitých substancí.

Jak se instalují betonové střešní tašky?

Montáž betonových střešních tašek vyžaduje odborné znalosti a vhodné technické vybavení k tomu určené. Betonové tašky se ukládají na příslušné latě a dále se upevňují. Správná instalace zajišťuje pevnost, stabilitu a odolnost betonové střechy proti povětrnostním vlivům. Pokud chcete vědět více o instalaci konkrétní betonové tašky Terran, pak se proklikejte k relevantní technické dokumentaci, kterou k tomuto účelu zveřejňujeme na tomto webu.

Proč je důležité mít kvalitní a pevnou podkladovou konstrukci pro betonové střešní tašky?

Kvalitní a pevná podkladová konstrukce je klíčová pro dlouhou životnost a stabilitu betonové střešní krytiny. Podklad by měl být pevný, rovný a schopný rovnoměrně přenášet hmotnost střešních tašek. Správná konstrukce podkladu zajišťuje rovnoměrné rozložení zatížení a minimalizuje riziko praskání nebo posunutí betonových tašek. Ohledně konstrukce podkladu pro pokládku betonové střešní tašky je důležité dodržovat přesné instrukce (viz technické specifikace na našem webu) a používat kvalitní stavební materiály pro realizaci nosné konstrukce betonové střechy.

Co je třeba brát v úvahu při návrhu betonové střešní tašky?

Při návrhu betonové střešní tašky je třeba zohlednit několik faktorů. Patří sem estetické aspekty, jako je vhodný design, barevné varianty a možnosti kombinací s jinými střešními prvky. Dále je třeba brát v úvahu technické parametry, jako je odolnost proti povětrnostním vlivům, tepelná izolace, hluková izolace a další požadavky specifické pro konkrétní projekt.

Jakou údržbu vyžaduje betonová střešní taška?

Betonová střešní taška vyžaduje minimální údržbu, což je jedna z jejích zásadních výhod. Materiál nepodléhá běžným degenerativním vlivům a není náchylný na působení přírodních živlů. Stačí pravidelně odstraňovat nečistoty, listí nebo jiné nánosy, které se mohou hromadit na střeše. Je také dobré kontrolovat stav tašek a případné opravy provádět před zimní sezónou.

Proč stojí za to investovat do kvalitní betonové střešní tašky?

Investice do kvalitní betonové střešní tašky stojí za to z několika důvodů. Betonové tašky jsou trvanlivé a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost vaší střechy a minimalizuje náklady na opravy a údržbu v dlouhodobém horizontu. Betonové tašky mají navíc dobré tepelně-izolační vlastnosti, což přispívá k zmírňování nákladů na vytápění nebo chlazení budovy.

Jaká je životnost betonové střešní tašky?

Betonové střešní tašky mají dlouhou životnost, která se pohybuje v řádu desítek let. Správně nainstalovaná a údržbou správně pečovaná střecha vydrží bez problémů až 80 - 100 let. Je však důležité dodržovat správné postupy při montáži a údržbě, aby se prodloužila životnost střešní krytiny na maximum. Betonové střešní tašky Terran jsou natolik kvalitní, že se nebojíme u nich garantovat záruku 50 let.

Jaké jsou výhody betonové střešní tašky oproti jiným typům střešních krytin?

Betonová střešní taška má několik výhod oproti jiným typům střešních krytin. Její kvalita a vlastnosti odpovídají klasické pálené tašce. Betonová střešní krytina je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření apod. Má dobrou tepelnou a zvukovou izolaci. Betonové tašky jsou také dostupné v širokém spektru barev a designů, což umožňuje individuální výběr a přizpůsobení střechy architektonickému stylu budovy. Instalace betonové tašky je snadná.

Jak se provádí montáž betonové střešní tašky, je rozdíl oproti pálené tašce?

Montáž betonové střešní tašky je obdobná jako u pálených tašek, ale existují drobné rozdíly. Přesné instrukce se vždy dočtete u technické dokumentace a montážních návodů pro daný typ tašky. Je důležité dodržovat správné postupy a techniky, které zajišťují pevnost a stabilitu střechy. Při montáži je také třeba dbát na správné zarovnání tašek a správný překryv, aby se zabránilo pronikání vody.

Jaké jsou tepelně izolační vlastnosti betonové tašky?

Betonová střešní taška má dobré tepelně izolační vlastnosti. Beton jako materiál má schopnost akumulovat teplo a postupně ho uvolňovat, což přispívá k udržení stabilní teploty v interiéru budovy. Tím se minimalizuje vytápění v zimě a chlazení v létě, což vede ke snížení energetických nákladů.

Jaké jsou zvukové izolační vlastnosti betonové tašky?

Betonová střešní taška má dobré zvukové izolační vlastnosti. Díky své hmotnosti a hustotě materiálu dokáže pohltit a tlumit zvukové vlny, čímž snižuje pronikání hluku z vnějšího prostředí do interiéru budovy. To přispívá k zajištění klidného vnitřního prostředí.

Jaké jsou rozměry a váha betonové střešní tašky a jak to ovlivní její instalaci a střešní konstrukci?

Rozměry a váha betonové střešní tašky se liší v závislosti na konkrétním modelu tašky. Je důležité při výběru tašky zohlednit její rozměry a váhu, protože to ovlivňuje instalaci a střešní konstrukci. Právě proto při výběru vhodné střešní tašky Terran nahlédněte do technické specifikace jednotlivých produktových řad našich tašek a vyberte tu, která nejvíce splňuje vaše požadavky.

Jak probíhá nacenění produktu Hřebenáč v červené barvě

Pokud chcete poptat tyto betonové tašky, pak nám pošlete údaje k vaší nové střeše. Hlavně typ střechy a její plochu. Ideálně, pokud dodáte projekt stavby/rekonstrukce, z něhož vyjdeme při nacenění. Podklady zašlete na obchod@mediterrancz.cz nebo kontaktujte regionální obchodní prodejce střešní krytiny Terran.

Vaši novou střechu umíme nacenit také dle satelitních kartografických podkladů, tedy zdarma zaměříme vaší střechu přes satelit a zpracujeme pro vás kalkulaci střešní krytiny Terran. Pro tento způsob nacenění betonových tašek potřebujeme znát jen adresu budovy, GPS koordináty, přičemž v případě více střech prosíme označit tu, o kterou se jedná.

Poskytujete doplňkový servis zdarma k produktu Hřebenáč v červené barvě

  • Odborné poradenství – o odbornou pomoc při výběru či řešení pokládky nové střechy můžete využít naše partnerské obchodní zástupce nebo obchodní oddělení Terran telefonicky, písemně, e-mailem.

  • Doprava zdarma - při vývozu z výrobního závodu. Podmínky akce.

  • Záruka kvality - 50-letá záruka na střešní krytinu a 15-letá záruka na příslušenství.

Lze objednat produkt Hřebenáč v červené barvě v e-shopu nebo jen ve stavebninách?

Betonové tašky Terran jsou běžně dostupné v rámci partnerské prodejní sítě v rámci celé ČR. Nejbližšího lokálního prodejce najdete zde. Na výše uvedeném odkazu dohledáte i samotné realizační firmy. E-shop pro přímý prodej aktuálně neprovozujeme.

Poradíte s instalací produktu Hřebenáč v červené barvě?

Na našem webu se věnujeme veškerým aspektům souvisejícím se správnou instalací betonových tašek. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kladečský plán betonových střešních tašek Terran, informace o krycí délce a vzdálenosti latí. Nechybí ani konkrétní návody na montáž tašek Terran, způsoby laťování a kontralaťování, informace o odvětrávání střechy. Stejně tak jsme sepsali normy ohledně ochrany proti sesuvu sněhu, statického dimenzování a střešní nosné konstrukce.

Veškeré informace naleznete zde.

Produkty z řady

Synus
Hřebenáč v červené barvě
Červená (ColorSystem)
ŠipkaDetail

Základní betonové tašky Synus

Základní taška carbon řady Synus
Synus
Základní taška carbon
Carbon (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška černá řady Synus
Synus
Základní taška černá
Černá (Inova)
35 Kč/ks
42,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška červená řady Synus
Synus
Základní taška červená
Červená (ColorSystem)
34,50 Kč/ks
41,75 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška korall řady Synus
Synus
Základní taška korall
Korall (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška měděná hnědá řady Synus
Synus
Základní taška měděná hnědá
Měděná hnědá (ColorSystem)
34,50 Kč/ks
41,75 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška merlot řady Synus
Synus
Základní taška merlot
Merlot (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška mocca řady Synus
Synus
Základní taška mocca
Mocca (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Poloviční betonové tašky Synus

Poloviční taška carbon řady Synus
Synus
Poloviční taška carbon
Carbon (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška černá řady Synus
Synus
Poloviční taška černá
Černá (Inova)
35,80 Kč/ks
43,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška červená řady Synus
Synus
Poloviční taška červená
Červená (ColorSystem)
35,30 Kč/ks
42,71 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška korall řady Synus
Synus
Poloviční taška korall
Korall (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška měděná hnědá řady Synus
Synus
Poloviční taška měděná hnědá
Měděná hnědá (ColorSystem)
35,30 Kč/ks
42,71 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška merlot řady Synus
Synus
Poloviční taška merlot
Merlot (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška mocca řady Synus
Synus
Poloviční taška mocca
Mocca (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky pravé/levé Synus

Krajní taška pravá/levá carbon řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá černá řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá černá
Černá (Inova)
164,90 Kč/ks
199,53 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá červená řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá červená
Červená (ColorSystem)
164 Kč/ks
198,44 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá korall řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá korall
Korall (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá měděná hnědá řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá měděná hnědá
Měděná hnědá (ColorSystem)
164 Kč/ks
198,44 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá merlot řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá merlot
Merlot (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá mocca řady Synus
Synus
Krajní taška pravá/levá mocca
Mocca (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Větrací betonové tašky Synus

Synus
Větrací taška carbon
Carbon (EVO)
131,30 Kč/ks
158,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška černá řady Synus
Synus
Větrací taška černá
Černá (Inova)
127,50 Kč/ks
154,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška červená řady Synus
Synus
Větrací taška červená
Červená (ColorSystem)
126 Kč/ks
152,46 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška korall řady Synus
Synus
Větrací taška korall
Korall (EVO)
131,30 Kč/ks
158,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška měděná hnědá řady Synus
Synus
Větrací taška měděná hnědá
Měděná hnědá (ColorSystem)
126 Kč/ks
152,46 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Synus
Větrací taška merlot
Merlot (EVO)
131,30 Kč/ks
158,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška mocca řady Synus
Synus
Větrací taška mocca
Mocca (EVO)
131,30 Kč/ks
158,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Hřebenáče Synus

Hřebenáč carbon řady Synus
Synus
Hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč černý řady Synus
Synus
Hřebenáč černý
Černá (Inova)
111,80 Kč/ks
135,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč červený řady Synus
Synus
Hřebenáč červený
Červená (ColorSystem)
111,30 Kč/ks
134,67 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč korall řady Synus
Synus
Hřebenáč korall
Korall (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč měděný hnědý řady Synus
Synus
Hřebenáč měděný hnědý
Měděná hnědá (ColorSystem)
111,30 Kč/ks
134,67 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč merlot řady Synus
Synus
Hřebenáč merlot
Merlot (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč mocca řady Synus
Synus
Hřebenáč mocca
Mocca (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Koncové hřebenáče Synus

Koncový hřebenáč carbon řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč černý řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč černý
Černá (Inova)
285,30 Kč/ks
345,21 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč červený řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč červený
Červená (ColorSystem)
284,30 Kč/ks
344 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč korall řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč korall
Korall (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč měděný hnědý řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč měděný hnědý
Měděná hnědá (ColorSystem)
284,30 Kč/ks
344 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč merlot řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč merlot
Merlot (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč mocca řady Synus
Synus
Koncový hřebenáč mocca
Mocca (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče Y Synus

Rozdělovací hřebenáč Y carbon řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y carbon
Carbon (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y černý řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y černý
Černá (Inova)
466,50 Kč/ks
564,47 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y červený řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y červený
Červená (ColorSystem)
465,50 Kč/ks
563,26 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y korall řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y korall
Korall (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y měděný hnědý řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y měděný hnědý
Měděná hnědá (ColorSystem)
465,50 Kč/ks
563,26 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y merlot řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y merlot
Merlot (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y mocca řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč Y mocca
Mocca (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče X Synus

Rozdělovací hřebenáč X carbon řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X carbon
Carbon (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X černý řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X černý
Černá (Inova)
579,20 Kč/ks
700,83 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X červený řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X červený
Červená (ColorSystem)
578 Kč/ks
699,38 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X korall řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X korall
Korall (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X měděný hnědý řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X měděný hnědý
Měděná hnědá (ColorSystem)
578 Kč/ks
699,38 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X merlot řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X merlot
Merlot (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X mocca řady Synus
Synus
Rozdělovací hřebenáč X mocca
Mocca (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Základní betonové tašky Danubia

Základní taška antracit řady Danubia
Danubia
Základní taška antracit
Antracit (Inova)
35 Kč/ks
42,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška carbon řady Danubia
Danubia
Základní taška carbon
Carbon (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška cihlově červená řady Danubia
Danubia
Základní taška cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
35 Kč/ks
42,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška černá řady Danubia
Danubia
Základní taška černá
Černá (Inova)
35 Kč/ks
42,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška korall řady Danubia
Danubia
Základní taška korall
Korall (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška merlot řady Danubia
Danubia
Základní taška merlot
Merlot (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška mocca řady Danubia
Danubia
Základní taška mocca
Mocca (EVO)
40,80 Kč/ks
49,37 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška tmavěhnědá řady Danubia
Danubia
Základní taška tmavěhnědá
Tmavě hnědá (Inova)
35 Kč/ks
42,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Poloviční betonové tašky Danubia

Poloviční taška antracit řady Danubia
Danubia
Poloviční taška antracit
Antracit (Inova)
35,80 Kč/ks
43,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška carbon řady Danubia
Danubia
Poloviční taška carbon
Carbon (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška cihlově červená řady Danubia
Danubia
Poloviční taška cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
35,80 Kč/ks
43,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška černá řady Danubia
Danubia
Poloviční taška černá
Černá (Inova)
35,80 Kč/ks
43,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška korall řady Danubia
Danubia
Poloviční taška korall
Korall (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška merlot řady Danubia
Danubia
Poloviční taška merlot
Merlot (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška mocca řady Danubia
Danubia
Poloviční taška mocca
Mocca (EVO)
41,40 Kč/ks
50,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška tmavěhnědá řady Danubia
Danubia
Poloviční taška tmavěhnědá
Tmavě hnědá (Inova)
35,80 Kč/ks
43,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky pravé/levé Danubia

Krajní taška pravá/levá antracit řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá antracit
Antracit (Inova)
164,90 Kč/ks
199,53 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá carbon řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá cihlově červená řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
164,90 Kč/ks
199,53 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá černá řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá černá
Černá (Inova)
164,90 Kč/ks
199,53 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá korall řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá korall
Korall (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá merlot řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá merlot
Merlot (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá mocca řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá mocca
Mocca (EVO)
172,10 Kč/ks
208,24 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá tmavěhnědá řady Danubia
Danubia
Krajní taška pravá/levá tmavěhnědá
Tmavě hnědá (Inova)
164,90 Kč/ks
199,53 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Větrací betonové tašky Danubia

Větrací taška antracit řady Danubia
Danubia
Větrací taška antracit
Antracit (Inova)
85 Kč/ks
102,85 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška carbon řady Danubia
Danubia
Větrací taška carbon
Carbon (EVO)
87,50 Kč/ks
105,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška cihlově červená řady Danubia
Danubia
Větrací taška cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
85 Kč/ks
102,85 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška černá řady Danubia
Danubia
Větrací taška černá
Černá (Inova)
85 Kč/ks
102,85 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška korall řady Danubia
Danubia
Větrací taška korall
Korall (EVO)
87,50 Kč/ks
105,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška merlot řady Danubia
Danubia
Větrací taška merlot
Merlot (EVO)
87,50 Kč/ks
105,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška mocca řady Danubia
Danubia
Větrací taška mocca
Mocca (EVO)
87,50 Kč/ks
105,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška tmavěhnědá řady Danubia
Danubia
Větrací taška tmavěhnědá
Tmavě hnědá (Inova)
85 Kč/ks
102,85 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Hřebenáče Danubia

Hřebenáč antracit řady Danubia
Danubia
Hřebenáč antracit
Antracit (Inova)
111,80 Kč/ks
135,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč carbon řady Danubia
Danubia
Hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč cihlově červený řady Danubia
Danubia
Hřebenáč cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
111,80 Kč/ks
135,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč černý řady Danubia
Danubia
Hřebenáč černý
Černá (Inova)
111,80 Kč/ks
135,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč korall řady Danubia
Danubia
Hřebenáč korall
Korall (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč merlot řady Danubia
Danubia
Hřebenáč merlot
Merlot (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč mocca řady Danubia
Danubia
Hřebenáč mocca
Mocca (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč tmavěhnědý řady Danubia
Danubia
Hřebenáč tmavěhnědý
Tmavě hnědá (Inova)
111,80 Kč/ks
135,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Koncové hřebenáče Danubia

Koncový hřebenáč antracit řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč antracit
Antracit (Inova)
285,30 Kč/ks
345,21 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč carbon řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč cihlově červený řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
285,30 Kč/ks
345,21 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč černý řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč černý
Černá (Inova)
285,30 Kč/ks
345,21 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč korall řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč korall
Korall (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč merlot řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč merlot
Merlot (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč mocca řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč mocca
Mocca (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč tmavěhnědý řady Danubia
Danubia
Koncový hřebenáč tmavěhnědý
Tmavě hnědá (Inova)
285,30 Kč/ks
345,21 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče Y Danubia

Rozdělovací hřebenáč Y antracit řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y antracit
Antracit (Inova)
466,50 Kč/ks
564,47 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y carbon řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y carbon
Carbon (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y cihlově červený řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
466,50 Kč/ks
564,47 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y černý řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y černý
Černá (Inova)
466,50 Kč/ks
564,47 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y korall řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y korall
Korall (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y merlot řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y merlot
Merlot (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y mocca řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y mocca
Mocca (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y tmavěhnědý řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč Y tmavěhnědý
Tmavě hnědá (Inova)
466,50 Kč/ks
564,47 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče X Danubia

Rozdělovací hřebenáč X antracit řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X antracit
Antracit (Inova)
579,20 Kč/ks
700,83 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X carbon řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X carbon
Carbon (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X cihlově červený řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
579,20 Kč/ks
700,83 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X černý řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X černý
Černá (Inova)
579,20 Kč/ks
700,83 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X korall řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X korall
Korall (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X merlot řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X merlot
Merlot (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X mocca řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X mocca
Mocca (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X tmavěhnědý řady Danubia
Danubia
Rozdělovací hřebenáč X tmavěhnědý
Tmavě hnědá (Inova)
579,20 Kč/ks
700,83 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Základní betonové tašky Coppo

Základní taška antická červená řady Coppo
Coppo
Základní taška antická červená
Antická červená (ColorSystem)
46,50 Kč/ks
56,27 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška ferrara řady Coppo
Coppo
Základní taška ferrara
Ferrara (ColorSystem)
46,50 Kč/ks
56,27 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška modena řady Coppo
Coppo
Základní taška modena
Modena (ColorSystem)
46,50 Kč/ks
56,27 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Poloviční betonové tašky Coppo

Poloviční taška antická červená řady Coppo
Coppo
Poloviční taška antická červená
Antická červená (ColorSystem)
47 Kč/ks
56,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška ferrara řady Coppo
Coppo
Poloviční taška ferrara
Ferrara (ColorSystem)
47 Kč/ks
56,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška modena řady Coppo
Coppo
Poloviční taška modena
Modena (ColorSystem)
47 Kč/ks
56,87 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky pravé/levé Coppo

Krajní taška pravá/levá antická červená řady Coppo
Coppo
Krajní taška pravá/levá antická červená
Antická červená (ColorSystem)
224,80 Kč/ks
272,01 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá ferrara řady Coppo
Coppo
Krajní taška pravá/levá ferrara
Ferrara (ColorSystem)
224,80 Kč/ks
272,01 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá modena řady Coppo
Coppo
Krajní taška pravá/levá modena
Modena (ColorSystem)
224,80 Kč/ks
272,01 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Větrací betonové tašky Coppo

Větrací taška antická červená řady Coppo
Coppo
Větrací taška antická červená
Antická červená (ColorSystem)
88,70 Kč/ks
107,33 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška ferrara řady Coppo
Coppo
Větrací taška ferrara
Ferrara (ColorSystem)
88,70 Kč/ks
107,33 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška modena řady Coppo
Coppo
Větrací taška modena
Modena (ColorSystem)
88,70 Kč/ks
107,33 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Hřebenáče Coppo

Hřebenáč antický červený řady Coppo
Coppo
Hřebenáč antický červený
Antická červená (ColorSystem)
168,70 Kč/ks
204,13 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč ferrara řady Coppo
Coppo
Hřebenáč ferrara
Ferrara (ColorSystem)
168,70 Kč/ks
204,13 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč modena řady Coppo
Coppo
Hřebenáč modena
Modena (ColorSystem)
168,70 Kč/ks
204,13 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Koncové hřebenáče Coppo

Koncový hřebenáč antický červený řady Coppo
Coppo
Koncový hřebenáč antický červený
Antická červená (ColorSystem)
314,40 Kč/ks
380,42 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč ferrara řady Coppo
Coppo
Koncový hřebenáč ferrara
Ferrara (ColorSystem)
314,40 Kč/ks
380,42 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč modena řady Coppo
Coppo
Koncový hřebenáč modena
Modena (ColorSystem)
314,40 Kč/ks
380,42 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče Y Coppo

Rozdělovací hřebenáč Y antický červený řady Coppo
Coppo
Rozdělovací hřebenáč Y antický červený
Antická červená (ColorSystem)
483,70 Kč/ks
585,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y ferrara řady Coppo
Coppo
Rozdělovací hřebenáč Y ferrara
Ferrara (ColorSystem)
483,70 Kč/ks
585,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y modena řady Coppo
Coppo
Rozdělovací hřebenáč Y modena
Modena (ColorSystem)
483,70 Kč/ks
585,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče X Coppo

Rozdělovací hřebenáč X antický červený řady Coppo
Coppo
Rozdělovací hřebenáč X antický červený
Antická červená (ColorSystem)
590,90 Kč/ks
714,99 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X ferrara řady Coppo
Coppo
Rozdělovací hřebenáč X ferrara
Ferrara (ColorSystem)
590,90 Kč/ks
714,99 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X modena řady Coppo
Coppo
Rozdělovací hřebenáč X modena
Modena (ColorSystem)
590,90 Kč/ks
714,99 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Základní betonové tašky Rundo

Základní taška carbon řady Rundo
Rundo
Základní taška carbon
Carbon (EVO)
42,70 Kč/ks
51,67 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška cihlově červená řady Rundo
Rundo
Základní taška cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
39,60 Kč/ks
47,92 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška korall řady Rundo
Rundo
Základní taška korall
Korall (EVO)
42,70 Kč/ks
51,67 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška mocca řady Rundo
Rundo
Základní taška mocca
Mocca (EVO)
42,70 Kč/ks
51,67 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Poloviční betonové tašky Rundo

Poloviční taška carbon řady Rundo
Rundo
Poloviční taška carbon
Carbon (EVO)
43,70 Kč/ks
52,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška cihlově červená řady Rundo
Rundo
Poloviční taška cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
40,30 Kč/ks
48,76 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška korall řady Rundo
Rundo
Poloviční taška korall
Korall (EVO)
43,70 Kč/ks
52,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Poloviční taška mocca řady Rundo
Rundo
Poloviční taška mocca
Mocca (EVO)
43,70 Kč/ks
52,88 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky pravé/levé Rundo

Krajní taška pravá/levá carbon řady Rundo
Rundo
Krajní taška pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
185,90 Kč/ks
224,94 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá cihlově červená řady Rundo
Rundo
Krajní taška pravá/levá cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
170,60 Kč/ks
206,43 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá korall řady Rundo
Rundo
Krajní taška pravá/levá korall
Korall (EVO)
185,90 Kč/ks
224,94 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá mocca řady Rundo
Rundo
Krajní taška pravá/levá mocca
Mocca (EVO)
185,90 Kč/ks
224,94 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky 3/4 pravé/levé Rundo

Krajní taška 3/4 pravá/levá carbon řady Rundo
Rundo
Krajní taška 3/4 pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
185,90 Kč/ks
224,94 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá cihlově červená řady Rundo
Rundo
Krajní taška 3/4 pravá/levá cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
170,60 Kč/ks
206,43 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá korall řady Rundo
Rundo
Krajní taška 3/4 pravá/levá korall
Korall (EVO)
185,90 Kč/ks
224,94 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá mocca řady Rundo
Rundo
Krajní taška 3/4 pravá/levá mocca
Mocca (EVO)
185,90 Kč/ks
224,94 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Větrací betonové tašky Rundo

Větrací taška carbon řady Rundo
Rundo
Větrací taška carbon
Carbon (EVO)
80,10 Kč/ks
96,92 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška cihlově červená řady Rundo
Rundo
Větrací taška cihlově červená
Cihlově červená (Inova)
78,80 Kč/ks
95,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška korall řady Rundo
Rundo
Větrací taška korall
Korall (EVO)
80,10 Kč/ks
96,92 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška mocca řady Rundo
Rundo
Větrací taška mocca
Mocca (EVO)
80,10 Kč/ks
96,92 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Hřebenáče Rundo

Hřebenáč carbon řady Rundo
Rundo
Hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč cihlově červený řady Rundo
Rundo
Hřebenáč cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
111,80 Kč/ks
135,28 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč korall řady Rundo
Rundo
Hřebenáč korall
Korall (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč mocca řady Rundo
Rundo
Hřebenáč mocca
Mocca (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Koncové hřebenáče Rundo

Koncový hřebenáč carbon řady Rundo
Rundo
Koncový hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč cihlově červený řady Rundo
Rundo
Koncový hřebenáč cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
285,30 Kč/ks
345,21 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč korall řady Rundo
Rundo
Koncový hřebenáč korall
Korall (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč mocca řady Rundo
Rundo
Koncový hřebenáč mocca
Mocca (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče Y Rundo

Rozdělovací hřebenáč Y carbon řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč Y carbon
Carbon (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y cihlově červený řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč Y cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
466,50 Kč/ks
564,47 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y korall řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč Y korall
Korall (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y mocca řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč Y mocca
Mocca (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče X Rundo

Rozdělovací hřebenáč X carbon řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč X carbon
Carbon (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X cihlově červený řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč X cihlově červený
Cihlově červená (Inova)
579,20 Kč/ks
700,83 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X korall řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč X korall
Korall (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X mocca řady Rundo
Rundo
Rozdělovací hřebenáč X mocca
Mocca (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Základní betonové tašky Zenit

Základní taška carbon řady Zenit
Zenit
Základní taška carbon
Carbon (EVO)
47,80 Kč/ks
57,84 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška granit řady Zenit
Zenit
Základní taška granit
Granit (EVO)
47,80 Kč/ks
57,84 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška moon lesklá řady Zenit
Zenit
Základní taška moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
52,40 Kč/ks
63,40 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška onyx řady Zenit
Zenit
Základní taška onyx
Onyx (EVO)
47,80 Kč/ks
57,84 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Tříčtvrteční betonové tašky Zenit

Zenit
Tříčtvrteční taška carbon
Carbon (EVO)
48,20 Kč/ks
58,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Tříčtvrteční taška granit
Granit (EVO)
48,20 Kč/ks
58,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Tříčtvrteční taška moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
52,60 Kč/ks
63,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Tříčtvrteční taška onyx
Onyx (EVO)
48,20 Kč/ks
58,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky pravé/levé Zenit

Zenit
Krajní taška pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Krajní taška pravá/levá granit
Granit (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Krajní taška pravá/levá moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
252,60 Kč/ks
305,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Krajní taška pravá/levá onyx
Onyx (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky 3/4 pravé/levé Zenit

Zenit
Krajní taška 3/4 pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Krajní taška 3/4 pravá/levá granit
Granit (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Krajní taška 3/4 pravá/levá moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
252,60 Kč/ks
305,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Krajní taška 3/4 pravá/levá onyx
Onyx (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Větrací betonové tašky Zenit

Větrací taška carbon řady Zenit
Zenit
Větrací taška carbon
Carbon (EVO)
98,60 Kč/ks
119,31 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška granit řady Zenit
Zenit
Větrací taška granit
Granit (EVO)
98,60 Kč/ks
119,31 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška moon lesklá řady Zenit
Zenit
Větrací taška moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
106 Kč/ks
128,26 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška onyx řady Zenit
Zenit
Větrací taška onyx
Onyx (EVO)
98,60 Kč/ks
119,31 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Hřebenáče Zenit

Zenit
Hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Hřebenáč granit
Granit (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Hřebenáč moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
124,70 Kč/ks
150,89 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Hřebenáč onyx
Onyx (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Koncové hřebenáče Zenit

Zenit
Koncový hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Koncový hřebenáč granit
Granit (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Koncový hřebenáč moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
320,80 Kč/ks
388,17 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Koncový hřebenáč onyx
Onyx (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče Y Zenit

Zenit
Rozdělovací hřebenáč Y carbon
Carbon (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Rozdělovací hřebenáč Y granit
Granit (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Rozdělovací hřebenáč Y moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
518,60 Kč/ks
627,51 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Rozdělovací hřebenáč Y onyx
Onyx (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče X Zenit

Zenit
Rozdělovací hřebenáč X carbon
Carbon (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Rozdělovací hřebenáč X granit
Granit (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Rozdělovací hřebenáč X moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
641,80 Kč/ks
776,58 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Zenit
Rozdělovací hřebenáč X onyx
Onyx (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Základní betonové tašky Zenit MAX

Základní taška carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Základní taška carbon
Carbon (EVO)
47,80 Kč/ks
57,84 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Základní taška granit
Granit (EVO)
47,80 Kč/ks
57,84 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška mars matná řady Zenit MAX
Zenit MAX
Základní taška mars matná
Mars matný (ClimaControl)
52,40 Kč/ks
63,40 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška moon lesklá řady Zenit MAX
Zenit MAX
Základní taška moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
52,40 Kč/ks
63,40 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Základní taška onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Základní taška onyx
Onyx (EVO)
47,80 Kč/ks
57,84 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Tříčtvrteční betonové tašky Zenit MAX

Tříčtvrteční taška carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Tříčtvrteční taška carbon
Carbon (EVO)
48,20 Kč/ks
58,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Tříčtvrteční taška granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Tříčtvrteční taška granit
Granit (EVO)
48,20 Kč/ks
58,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Tříčtvrteční taška mars matná řady Zenit MAX
Zenit MAX
Tříčtvrteční taška mars matná
Mars matný (ClimaControl)
52,60 Kč/ks
63,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Tříčtvrteční taška moon lesklá řady Zenit MAX
Zenit MAX
Tříčtvrteční taška moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
52,60 Kč/ks
63,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Tříčtvrteční taška onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Tříčtvrteční taška onyx
Onyx (EVO)
48,20 Kč/ks
58,32 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky pravé/levé Zenit MAX

Krajní taška pravá/levá carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška pravá/levá granit
Granit (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá mars matná řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška pravá/levá mars matná
Mars matný (ClimaControl)
252,60 Kč/ks
305,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá moon lesklá řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška pravá/levá moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
252,60 Kč/ks
305,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška pravá/levá onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška pravá/levá onyx
Onyx (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Krajní tašky 3/4 pravé/levé Zenit MAX

Krajní taška 3/4 pravá/levá carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška 3/4 pravá/levá carbon
Carbon (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška 3/4 pravá/levá granit
Granit (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá mars matná řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška 3/4 pravá/levá mars matná
Mars matný (ClimaControl)
252,60 Kč/ks
305,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá moon lesklá řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška 3/4 pravá/levá moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
252,60 Kč/ks
305,65 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Krajní taška 3/4 pravá/levá onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Krajní taška 3/4 pravá/levá onyx
Onyx (EVO)
235 Kč/ks
284,35 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Větrací betonové tašky Zenit MAX

Větrací taška carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Větrací taška carbon
Carbon (EVO)
98,60 Kč/ks
119,31 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Větrací taška granit
Granit (EVO)
98,60 Kč/ks
119,31 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška mars matná řady Zenit MAX
Zenit MAX
Větrací taška mars matná
Mars matný (ClimaControl)
106 Kč/ks
128,26 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška moon lesklá řady Zenit MAX
Zenit MAX
Větrací taška moon lesklá
Moon lesklý (ClimaControl)
106 Kč/ks
128,26 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Větrací taška onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Větrací taška onyx
Onyx (EVO)
98,60 Kč/ks
119,31 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Hřebenáče Zenit MAX

Hřebenáč carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Hřebenáč granit
Granit (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč mars matný řady Zenit MAX
Zenit MAX
Hřebenáč mars matný
Mars matný (ClimaControl)
124,70 Kč/ks
150,89 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč moon lesklý řady Zenit MAX
Zenit MAX
Hřebenáč moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
124,70 Kč/ks
150,89 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Hřebenáč onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Hřebenáč onyx
Onyx (EVO)
116,60 Kč/ks
141,09 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Koncové hřebenáče Zenit MAX

Koncový hřebenáč carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Koncový hřebenáč carbon
Carbon (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Koncový hřebenáč granit
Granit (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč mars matný řady Zenit MAX
Zenit MAX
Koncový hřebenáč mars matný
Mars matný (ClimaControl)
320,80 Kč/ks
388,17 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč moon lesklý řady Zenit MAX
Zenit MAX
Koncový hřebenáč moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
320,80 Kč/ks
388,17 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Koncový hřebenáč onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Koncový hřebenáč onyx
Onyx (EVO)
298,50 Kč/ks
361,19 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče Y Zenit MAX

Rozdělovací hřebenáč Y carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč Y carbon
Carbon (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč Y granit
Granit (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y mars matný řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč Y mars matný
Mars matný (ClimaControl)
518,60 Kč/ks
627,51 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y moon lesklý řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč Y moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
518,60 Kč/ks
627,51 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč Y onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč Y onyx
Onyx (EVO)
482,40 Kč/ks
583,70 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Rozdělovací hřebenáče X Zenit MAX

Rozdělovací hřebenáč X carbon řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč X carbon
Carbon (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X granit řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč X granit
Granit (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X mars matný řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč X mars matný
Mars matný (ClimaControl)
641,80 Kč/ks
776,58 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X moon lesklý řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč X moon lesklý
Moon lesklý (ClimaControl)
641,80 Kč/ks
776,58 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail
Rozdělovací hřebenáč X onyx řady Zenit MAX
Zenit MAX
Rozdělovací hřebenáč X onyx
Onyx (EVO)
596 Kč/ks
721,16 Kč/ks s DPH
ŠipkaDetail

Solární střešní taška Generon

Generon černý - kompatibilní s taškami Rundo a Zenit řady Generon
Generon
Generon černý - kompatibilní s taškami Rundo a Zenit
Černá (Inova)
ŠipkaDetail
Generon červený - kompatibilní s taškami Rundo a Zenit řady Generon
Generon
Generon červený - kompatibilní s taškami Rundo a Zenit
Červená (ColorSystem)
ŠipkaDetail

Solární střešní taška Generon MAX

Generon MAX černý - kompatibilní s taškou Zenit MAX řady Generon
Generon
Generon MAX černý - kompatibilní s taškou Zenit MAX
Černá (Inova)
ŠipkaDetail
Generon MAX červený - kompatibilní s taškou Zenit MAX řady Generon
Generon
Generon MAX červený - kompatibilní s taškou Zenit MAX
Červená (ColorSystem)
ŠipkaDetail

Příslušenství betonové tašky pro betonové tašky řady Synus

Nadkrokevní izolace pro betonové tašky řady Synus

Nadkrokevní izolace Permo therm řady Coppo, Danubia, Generon, Rundo, Synus, Zenit, Zenit MAX
Nadkrokevní izolace Permo therm
Nadkrokevní izolace Puren FD-L řady Coppo, Danubia, Generon, Rundo, Synus, Zenit, Zenit MAX
Nadkrokevní izolace Puren FD-L
Nadkrokevní izolace Puren Plus řady Coppo, Danubia, Generon, Rundo, Synus, Zenit, Zenit MAX
Nadkrokevní izolace Puren Plus
Nadkrokevní izolace Puren PROTECT řady Coppo, Danubia, Generon, Rundo, Synus, Zenit, Zenit MAX
Nadkrokevní izolace Puren PROTECT
Nadkrokevní izolace Puren Spodní střecha řady Coppo, Danubia, Generon, Rundo, Synus, Zenit, Zenit MAX
Nadkrokevní izolace Puren Spodní střecha

Ochrana před blesky pro betonové tašky řady Synus

Držák bleskosvodu na hřebenáč řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Držák bleskosvodu na hřebenáč
Držák bleskosvodu na tašku řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Držák bleskosvodu na tašku

Pohyb na střeše pro betonové tašky řady Synus

Držák mříže sněholamu antracit řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Držák mříže sněholamu antracit
Držák mříže sněholamu cihlově červený řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Držák mříže sněholamu cihlově červený
Držák mříže sněholamu hnědý
Držák mříže sněholamu višňově červený
Držák pro stoupací plošinu s vruty antracit řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Držák pro stoupací plošinu s vruty antracit
Držák pro stoupací plošinu s vruty cihlově červený
Držák pro stoupací plošinu s vruty hnědý
Držák pro stoupací plošinu s vruty višňově červený
Mříž sněholamu antracit
Mříž sněholamu cihlově červená řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Mříž sněholamu cihlově červená
Mříž sněholamu hnědá
Mříž sněholamu višňově červená řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Mříž sněholamu višňově červená
Příchytka řezané tašky řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Příchytka řezané tašky
Příchytka tašky řady Synus, Danubia, Coppo
Příchytka tašky
Protisněhový hák antracit
Protisněhový hák carbon
Protisněhový hák cihlově červený
Protisněhový hák hnědý
Protisněhový hák višňově červený
Stoupací plošina antracit
Stoupací plošina cihlově červená řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Stoupací plošina cihlově červená
Stoupací plošina hnědá
Stoupací plošina višňově červená

Pojistná hydroizolace pro betonové tašky řady Synus

FLEXX BAND pružná butylkaučuková páska řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
FLEXX BAND pružná butylkaučuková páska
HF Primer řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
HF Primer
MULTI BAND - páska na přelepení fólie řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
MULTI BAND - páska na přelepení fólie
Páska pod kontralatě (SB) řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Páska pod kontralatě (SB)
THAN speciální kaučuk na lepení fólií řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
THAN speciální kaučuk na lepení fólií
Střešní folie kontaktní FOXX PLUS (270 g/m2) řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Střešní folie kontaktní FOXX PLUS (270 g/m2)
Střešní fólie kontaktní Medifol (120 g/m2) řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Střešní fólie kontaktní Medifol (120 g/m2)
Střešní fólie kontaktní Medifol (150 g/m2) řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Střešní fólie kontaktní Medifol (150 g/m2)
Střešní fólie kontaktní XX HEAVY (200 g/m2) řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Střešní fólie kontaktní XX HEAVY (200 g/m2)

Prostupy střechy a osvětlení pro betonové tašky řady Synus

Adaptér pro solární kolektor antracit
Adaptér pro solární kolektor cihlově červený řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Adaptér pro solární kolektor cihlově červený
Adaptér pro solární kolektor tmavěhnědý řady Coppo, Danubia, Rundo, Synus, Zenit MAX
Adaptér pro solární kolektor tmavěhnědý
Adaptér pro solární kolektor višňově červený řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Adaptér pro solární kolektor višňově červený
Adaptér pro turbo-komín antracit řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Adaptér pro turbo-komín antracit
Adaptér pro turbo-komín cihlově červený řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Adaptér pro turbo-komín cihlově červený
Adaptér pro turbo-komín tmavěhnědý řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Adaptér pro turbo-komín tmavěhnědý
Anténní nástavec antracit řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Anténní nástavec antracit
Anténní nástavec cihlově červený řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Anténní nástavec cihlově červený
Anténní nástavec hnědý řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Anténní nástavec hnědý
Anténní nástavec višňově červený
Flex hadice řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Flex hadice
Flex hadice D150 řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Flex hadice D150
Kanalizační větrák komplet carbon
Kanalizační větrák komplet červený
Kanalizační větrák komplet hnědý
Kanalizační větrák komplet korall
Kanalizační větrák komplet merlot
Kanalizační větrák komplet mocca
Kanalizační větrák s odvodem kondenzátu řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Kanalizační větrák s odvodem kondenzátu
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) antracit řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) antracit
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) cihlově červený řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) cihlově červený
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) tmavěhnědý řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) tmavěhnědý
Komínek pro kanalizaci dlouhý s průměrem 11 cm (40cm) višňově červený
Komínek pro kanalizaci krátký s průměrem 11 cm (20cm) antracit řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Komínek pro kanalizaci krátký s průměrem 11 cm (20cm) antracit
Komínek pro kanalizaci krátký s průměrem 11 cm (20cm) cihlově červený řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Komínek pro kanalizaci krátký s průměrem 11 cm (20cm) cihlově červený
Komínek pro kanalizaci krátký s průměrem 11 cm (20cm) tmavěhnědý řady Coppo, Danubia, Synus, Rundo, Zenit MAX
Komínek pro kanalizaci krátký s průměrem 11 cm (20cm) tmavěhnědý