Menu
Vyhledávej

Betonové střešní tašky (krytiny)

Terran
Mediterran > Betonové střešní tašky (krytiny)

Betonové tašky, resp. betonové krytiny jsou hitem dnešní doby. Kdokoliv se chystá na stavbu nového domu či na výměnu střechy, ten se při procesu výběru nové střešní krytiny jistě setkal s betonovými střešními taškami. Není se čemu divit, betonová krytina má nadstandardní životnost a především se vyrábí v mnoho vizuálně poutavých dekorech.

Někteří lidé dávají přednost lehkým střešním krytinám, jiní zase klasickým páleným střešním taškám. Málokdo však ví, že výhody obou těchto typů střešních tašek v sobě spojuje právě již zmíněná betonová taška. Tato střešní taška vás opravdu přesvědčí, že je tou pravou střechou pro váš dům po celou dobu jeho existence. Ano, nebojíme se garantovat, že betonové střešní krytiny Terran vydrží opravdu nejdéle ze všech střech, které máte možnost na českém trhu pořídit. I proto dáváme tak dlouhé záruky na střechy osazené taškami Terran.

Produktové řady střešních tašek (krytin) Terran

Povrchové úpravy betonových tašek Terran

Zobrazit příslušenství k betonovým taškám
Nabízíme totiž kromě tašek samotných i spoustu dalšího příslušenství.

Pojďte se s námi seznámit s přednostmi, které betonové střešní tašky poskytují. Nebo ještě lépe, seznamte se přímo s výhodami, které získáte při nákupu betonové krytiny Terran. Je to nejžádanější betonová střešní krytina na trhu. S unikátní zárukou 50 roků, neboť je vysoce odolná. Pokud zvolíte střešní tašku Terran, pak neplatíte dopravu, zaměření, palety. Navíc máte více jak 200 poboček po celé ČR, kde můžete betonovou krytinu koupit! Střešní tašky od Terranu jsou prostě vždy o něco dál, než konkurence.

O betonových taškách (krytinách) podrobně

Pokud nemáte detailní informace o betonových střešních taškách, pak je určitě čas na to, se trošku zorientovat v dané problematice. Určitě byste rádi vybrali ideální střešní tašku, proto je třeba mít přehled a znát výhody i nedostatky všech typů střešní krytiny. V tomto článku bychom vám proto rádi přestavili výhody betonových střešních tašek vyráběných naší firmou. Pokud vás střešní tašky Terran zaujmou, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. 

Materiál střešních betonových krytin 

Střešní betonová krytina je vyráběna z přírodních materiálů jako je křemičitý písek, mletý a vypalovaný vápenec, voda a oxid železa. Základní betonové krytiny jsou vyrobené z probarveného betonu, který se dále nijak neupravuje. Většina betonových krytin, včetně krytin Terran, jsou však ošetřeny několika vrstvami laku. Lak chrání barvy střešní krytiny a vylepšuje jejich vzhled. 

Aby betonová střešní krytina zvládla letní parné měsíce, vítr, déšť i zimní mrazy, musí být speciálně upravená. Na betonové krytiny se nanáší tzv. vyrovnávací nástřik, který povrch tašky vyhladí. Odolnost, lesk a stálobarevnost je zajištěn pomocí suchého nástřiku na akrylátové bázi. V posledním kroku se nanáší vrstva oxidu křemičitého, který má ochranné vlastnosti. Betonová taška tak získává své unikátní vlastnosti a betonová krytina pak získává nadstandardní životnost. Díky tomu betonová střešní krytina Terran (dříve Mediterran) patří k top produktům ve své oblasti, což dokládají i uživatelské recenze a zájem o naše střešní betonové tašky. To, že Terran dělá unikátní tašky na střechu garantuje i záruka 50 let.

 

Výhody střešní betonové tašky (krytiny)

Mezi hlavní výhody betonových tašek patří bez debat odolnost, tvarová stálost a kvalita povrchové úpravy. Dalším významným faktorem, který je důležitý pro majitele domů, je skvělá odolnost betonové tašky proti povětrnostním vlivům. K tomu připočítejte minimální nasákavost a pevnost betonové střešní krytiny. Odolnost betonových tašek tak dosahuje u kvalitních výrobků až 80 let. Betonová střešní krytina Terran je toho důkazem.

V případě těchto střešních tašek je třeba zmínit také velmi jednoduchý systém pokládky. Cenově jsou betonové střešní tašky srovnatelné s kvalitními plechovými krytinami a jsou zpravidla levnější než klasické tašky pálené.

I z ekologického hlediska jsou betonové střešní tašky lepší – při jejich výrobě dochází k minimální ekologické zátěži životního prostředí.

Další značnou výhodou betonových tašek je jejich nenáročná údržba díky jejich odolnosti. Tento fakt, společně s opravdu dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, dělá z betonových střešních tašek časté vítěze v uživatelských testech.

Jak získat nejdelší záruku na střechu

Proč nakoupit střešní tašky (krytiny) u nás?

Betónová střešní krytinaStřešní krytina - betónová
Cena betonové střešní krytiny

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo vás zajímá: betonové tašky cena / ceník, pak nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám doporučíme ideální střešní tašky za velmi výhodné pořizovací ceny! Cenu betonové tašky umíme nově sdělit s pomocí satelitních zaměřovacích snímků. S pomocí satelitních kartografických podkladů zdarma zaměříme vaší aktuální střechu a uděláme pro vás kalkulaci nové střešní krytiny Terran. Co pro kalkulaci betonové střešní krytiny potřebujeme:

U novostaveb stačí poslat projektovou dokumentaci, na základě ní jsme schopni poslat kalkulaci ceny betonové tašky.

 

Podle čeho vybrat střešní krytinu - radí odborníci z Mediterranu

 

Výroba betonové střešní krytiny Terran

 

Unikátní možnost zaměření vaší střechy pro kalkulaci

Pomocí satelitních kartografických podkladů zdarma zaměříme vaší střechu a uděláme pro vás kalkulaci střešní krytiny Terran. Co pro nacenění tašky na střechu potřebujeme:

Na základě těchto podkladů vám provedeme přesnou kalkulaci vaší nové střechy. Podklady zašlete na obchod@mediterrancz.cz nebo kontaktujte regionální obchodní prodejce střešní krytiny Terran. Střešní tašky Terran už na vás čekají v našem skladu.

Cesta betonové střešní krytiny Terran

Cesta betonové střešní krytiny Terran z výroby až k zákazníkovi

 

Je možné použít betonovou krytinu na rovnou střechu?

V určitých případech je možné použít betonovou střešní krytinu na rovnější střechu (ne zcela rovnou s minimálním spádem), ale je třeba mít na paměti, že betonové tašky nejsou speciálně navrženy pro zcela rovné střechy a jejich instalace vyžaduje specifické postupy i s ohledem na spád konstrukce.

Pokud se rozhodnete použít betonovou střešní krytinu na rovnější střechu s minimálním spádem, bude nejdůležitější zvolit správnou podkladovou vrstvu, která zajistí potřebnou odolnost a izolaci. Dále je třeba zajistit správnou konstrukci a případné zesílení střešní konstrukce, aby byla schopna unést váhu betonových tašek.

V případě střechy s minimálním spádem se doporučuje použít betonové tašky s integrovaným hydroizolačním systémem, který zajistí účinnou ochranu proti vlhkosti. Pokud bude betonová střešní krytina instalována správně, může poskytnout vysokou úroveň odolnosti a trvanlivosti a bude vypadat velmi elegantně.

Je však důležité mít na paměti, že pokud je střecha příliš rovná a neumožňuje dostatečný odvod vody (spádování), mohou se na ní hromadit voda a nečistoty, což může způsobit problémy v budoucnu. Proto je důležité pečlivě zvážit, zda je betonová střešní krytina vhodnou volbou pro konkrétní typ rovné střechy a konzultovat instalaci s odborníkem.

Ideální řešení pro každou budovu

Potřebujete zjistit určitý konkrétní druh střešní krytiny, nemáte čas procházet naši nabídku betonových tašek nebo si nejste jisti, zda jste našli správné řešení pro vaši situaci. Kontaktujte nás, poradíme vám. Umíme odpovědět na váš dotaz „potřebuji zjistit určitý druh betonové střešní krytiny“. Jsme tu pro vás a rádi doporučíme ideální tašky na střechu vaší budovy. Máme různá barevná provedení a typy tašek na střechu. Rádi vám je odprezentujeme.

Najděte si nejbližšího prodejce střešní krytiny Terran

Vyhledejte si snadno prodejce betonových tašek Terran ve vašem okrese nebo městě. Máme rozsáhlou síť lokálních prodejních míst, kde jsou připraveni odborní technici, aby vám nacenili vaši novou střechu a poskytli poradenství při výběru kvalitní betonové tašky.

Terran - vaše betonové střešní krytiny s unikátní 50letou zárukou. Střešní taška, která vydrží po mnoho generací. Důvěřujte kvalitě.

--------------------

Naše produkty lidé hledají přes výrazy: střešní tašky, tašky na střechu, betonová taška, betonová střešní krytina. Dále také: taška na střechu, betonová krytina, betonová střešní taška, betonová taška cena, betonové tašky. Stejně tak: betonové střešní krytiny, betonové střešní tašky, betonové tašky cena, betonová krytina, betonové tašky. Dále také: tašky na střechu, střešní krytina tašky.