Menu
Vyhledávej

Solární střešní taška Generon

Terran
Mediterran > Betonové střešní tašky (krytiny) > Solární střešní taška Generon
Solární střešní taška GENERON
Solární střešní taška GENERON

Solární taška Generon je výsledkem 18 měsíců náročného výzkumu a vývoje. Jedinečným prvkem solární tašky Generon je integrace fotovoltaických článků přímo na povrch betonové tašky. Vyhledáváné designové řešení, které snižuje náklady na elektrickou energii. Generon je kombinace naší stoleté zkušenosti s výrobou tašek a té nejnovější pokročilé technologie. Pokryjte svou střechu kvalitní krytinou a přitom ušetřete za energie.

Ceník střešní krytiny Generon

TYP

 

Solární taška GENERON

CENA TERRAN GENERON

 

866,00 Kč bez DPH

CENA TERRAN GENERON S DPH

 

1047,90 Kč s DPH

Montážní páska (14x3mm, 10 m/bal) 45,20 Kč bez DPH 54,70 s DPH
Příchytka solární tašky "GZR" (25ks/bal) 9,30Kč bez DPH 11,30 Kč s DPH
Přechodová manžeta samolepící (12-22mm) 474,10 Kč bez DPH 573,70 Kč s DPH

 

Technické informace betonové tašky Generon

Rozměry solární tašky 330 x 420 mm   
Hmotnost solární tašky

5,90 kg

Nosný podklad

barvený betonový prvek vysoké výsledné pevnosti

Krycí šířka 300 mm
Technický předpis EN 490:2011
Jmenovitý výkon solární tašky  15 Wp/taška - 167Wp/m2
Mechanická pevnost > 1200 N
Nepropustnost > 20 hodin
Třída požární odolnosti B-s1, do MSZ EN 13501-1:2007+A1:2010
Odolnost pro požáru zvenku Broof (t1) MSZ EN 13501-5:2005+A1:2010

 

Zvláštností produktu Terran GENERON je, že úlohu využívání sluneční energie realizuje estetickým a elegantním způsobem, takže tato mimořádná funkcie této krytiny poskytuje budově vzhled, který v plné míře zapadá do okolí.

Speciálním znakem solárního řešení Terran je, že solární články jsou integrované do jednotlivých střešních tašek tak, že jejich instalace a vzhled se téměř stoprocentně shoduje s tradičními střešními krytinami. Fungující testovací systémy úspěšně spojují naše stoleté zkušenosti s výrobou tašek Terran s technickými výzvami budoucnosti.

Cesta betonové střešní krytiny Terran

Cesta betonové střešní krytiny Terran z výroby až k zákazníkovi

Často se nás ptáte

 

Jak probíhá nacenění produktu Solární střešní taška Generon

Pokud chcete poptat tyto betonové tašky, pak nám pošlete údaje k vaší nové střeše. Hlavně typ střechy a její plochu. Ideálně, pokud dodáte projekt stavby/rekonstrukce, z něhož vyjdeme při nacenění. Podklady zašlete na obchod@mediterrancz.cz nebo kontaktujte regionální obchodní prodejce střešní krytiny Terran.

Vaši novou střechu umíme nacenit také dle satelitních kartografických podkladů, tedy zdarma zaměříme vaší střechu přes satelit a zpracujeme pro vás kalkulaci střešní krytiny Terran. Pro tento způsob nacenění betonových tašek potřebujeme znát jen adresu budovy, GPS koordináty, přičemž v případě více střech prosíme označit tu, o kterou se jedná.

 

Poskytujete doplňkový servis zdarma k produktu Solární střešní taška Generon

  • Odborné poradenství – o odbornou pomoc při výběru či řešení pokládky nové střechy můžete využít naše partnerské obchodní zástupce nebo obchodní oddělení Terran telefonicky, písemně, e-mailem.

  • Doprava zdarma - při vývozu z výrobního závodu. Podmínky akce.

  • Záruka kvality - 50-letá záruka na střešní krytinu a 15-letá záruka na příslušenství.

 

Lze objednat produkt Generon v e-shopu nebo jen ve stavebninách?

Betonové tašky Terran jsou běžně dostupné v rámci partnerské prodejní sítě v rámci celé ČR. Nejbližšího lokálního prodejce najdete zde. Na výše uvedeném odkazu dohledáte i samotné realizační firmy. E-shop pro přímý prodej aktuálně neprovozujeme.

 

Poradíte s instalací produktu Generon?

Na našem webu se věnujeme veškerým aspektům souvisejícím se správnou instalací betonových tašek. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kladečský plán betonových střešních tašek Terran, informace o krycí délce a vzdálenosti latí. Nechybí ani konkrétní návody na montáž tašek Terran, způsoby laťování a kontralaťování, informace o odvětrávání střechy. Stejně tak jsme sepsali normy ohledně ochrany proti sesuvu sněhu, statického dimenzování a střešní nosné konstrukce.

Veškeré informace naleznete zde.