Menu
Vyhledávej

Terran

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Zajímá vás > Terran

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „Terran“. Jedná se o globální evropskou značku, která nejen na český trh dodává vysoce odolné betonové střešní tašky, které mají unikátní garantovanou záruku 50 let. Objevte výhody betonových střešních tašek v řadách:

  • Synus Terran,
  • Danubia Terran,
  • Coppo Terran,
  • Rundo Terran,
  • Zenit Terran.

V případě, že se prohlížením našeho webu nedozvíte potřebnou informaci, nebo taktéž pokud nás chcete kontaktovat přímo, pak můžete psát na mail obchod@mediterrancz.cz nebo telefonovat na 774 443 672.

Terran
Střešní tašky Terran
Terran - krytina
Střešní tašky Terran
Vyhledané výsledky pro: terran, nalezeno 19 výskytů.

Jak se od sebe liší jednotlivé druhy střešních krytin značky Terran? Dozvíte se v našem článku.
Střešní krytiny za použití nových materiálů a technologií představují dlouholetou ochranu vašeho domu. Jaké vlastnosti by měla mít ideální krytina na střechu vašeho domu? O ideální střešní krytině čtěte zde.
Existuje celá řada názorů na to, který druh tašky na střechu je nejvhodnější s ohledem na cenu a délku životnosti. Poradíme, jaké tašky na střechu jsou pro vás ideální. Tašky na střechu značky Terran jsou ideální volbou.
Ekologická náročnost výroby střešní krytiny vyznívá nejlépe pro betonovou tašku. Střešní krytiny: srovnání vyplývající z nezávislého hodnocení. Přečtěte si detailní srovnání střešních krytin zde.
Jakou zvolit střešní krytinu? Se správným výběrem vám poradí náš článek. Jakou střešní krytinu vybrat? Ideální taška zásadním způsobem prodlouží životnost vašeho domu. Připravili jsme porovnání výhod a nevýhod jednotlivých střešních krytin.
Informace o pálené střešní krytině. Je lepší betonová nebo pálená střešní krytina? Poradíme vám.