Terran - logo

Střešní krytina ŠINDEL

Moderní betonová střešní krytina ŠINDEL od Terranu. S nadstandardní odolností. Nyní unikátní záruka 50 roků. Výhodná cena + výběr z více barevných provedení. Ideální šindelová krytina na vaši střechu.

Moderní a elegantní šindelovou střešní krytinu najdete taktéž ve výrobním programu betonových tašek Terran. Střešní krytina šindel značky Terran má řadu výhod. Mezi ně patří možnost výběru z řady barevných variant. Jak materiál je použita speciální betonová směs, která je zárukou dlouhodobé barevné stálosti, a především odolnosti proti povětrnostním vlivům po mnoho desítek let.

Produktové řady šindelové střešní krytiny

Prvky šindelů Rundo se vyrábí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností. Tyto šindele jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou, která zajišťuje odolnost proti veškerým povětrnostním vlivům po mnoho desítek let. I proto naše firma poskytuje na střešní krytinu šindel Rundo unikátní záruku 50 let.

Střešní šindele nacházejí v dnešní době čím dál větší uplatnění a jsou stále více oblíbeny majiteli nemovitostí. Přestože na klasické střechy se v největší míře využívají tradiční vlnité tašky pálené nebo betonové, je v případě garážových stání a ostatních podobných přístaveb vhodné použít šindelovou střešní krytinu. Hlavním parametrem majitelů je pořídit střešní krytinu lehkou, a to s ohledem na konstrukci výše uvedených staveb. Jelikož dnes již technologie postoupily natolik, že i betonové střešní tašky mají nízkou hmotnost, a tudíž jsou vhodné i pro použití na konstrukcích menší nosnosti typu pergol, přístřešků, garážových stání apod., je betonová střešní krytina šindel stále častěji využívána a získává na velké oblibě. Šindelová krytina na střechu je prostě starou známou klasikou.

Střešní krytina - šindel
Střešní krytina - šindel

Střešní šindele z betonu jsou často používány na střechách rodinných domů, vily, rezidenčních budov, historických budov a komerčních staveb. Jejich estetický vzhled je hlavním důvodem, proč jsou betonové šindele oblíbenou volbou pro realizaci nových střech.

Střešní krytina šindel se používá především tam, kde tvar střechy nebo nosná konstrukce neumožňují uplatnit jinou běžně užívanou střešní krytinu. U střešního šindele je třeba myslet i na to, že není vhodný, pokud plánujete navíc zateplování a izolaci hluku. Šindelovou krytinu při těchto záměrech vypusťte.

A co asfaltový šindel? V případě střešní krytiny „šindelu“ je výhodou nepřeberné množství barevných odstínů. Nevýhodnou je nižší životnost oproti pálené nebo betonové tašce. Se šindelem se lépe manipuluje a pokládka šindelové střešní krytiny je jednodušší i s ohledem na přípravu podkladu.

střešní krytina šindel
Šindel - střešní krytina

Zavřít - ikona
Info - ikona
Zavřít - ikona

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů.