Terran - logo

Představení střešní krytiny

Jak se od sebe liší jednotlivé druhy střešních krytin značky Terran? Dozvíte se v našem článku.

Jaké jsou možnosti a přednosti jednotlivých produktových řad, a kterou konkrétní krytinu si vybrat pro realizaci Vaší nové střechy? Prostudujte si přehled střešních krytin Terran a budete mít hned jasno v tom, jaká konkrétní řada střešních krytin je ideální pro Váš dům.

Střešní krytiny Mediterran představují ideální řešení pro každou střechu

Střešní krytinaStřešní krytina je dnes velmi skloňovaným a diskutovaným stavebním prvkem, na který jsou kladeny vysoké nároky. Není se čemu divit, střechy musí být kvalitní, jedině tak mohou zajistit maximální spokojenost a dlouholetou životnost. Střešní krytiny musí poskytnout dokonalou ochranu před vodou i mrazem a musí také dobře vypadat. Potěší i fakt, pokud se dá střešní krytina sehnat za přijatelnou pořizovací cenu. A všechny tyto výhody střešní krytiny firmy Mediterran nabízí. Byla by tak škoda je nevyužít.

Jedinečnost střešních krytin Mediterran

Střešní krytina CoppoStřešní krytiny Mediterran jsou vyráběny těmi nejmodernějšími technologiemi a postupy. I díky tomu představují ideální řešení v podstatě pro každou střechu. Své by o tom mohlo říci množství spokojených majitelů těchto tašek. Střešní krytiny jsou k dispozici ve velké paletě variací, ze kterých si vybere opravdu každý. Obrovský důraz je kladen také na design, je totiž samozřejmé, že střecha musí působit i dokonalým estetickým dojmem, stejně tak, jako celá konkrétní nemovitost.

Mezi hlavní důvody, proč využít právě betonové střešní krytiny, se řadí zejména její vysoká odolnost vůči mrazům a také dobrá voděodolnost. Technicky kvalitně zpracované a správně položené střešní tašky z betonového materiálu dokáží výborně chránit interiéry objektů proti nepříznivým klimatickým podmínkám. Zároveň lze u betonové střešní krytiny vyzdvihnout také její dlouhou životnost, která se v extrémních případech může pohybovat kolem 100 let.

Sortiment střešních krytin Mediterran

A jaké střešní krytiny můžete u společnosti Mediterran pořídit? Mezi základní typy lze zařadit následující:

Veškeré výše uvedené typy se od sebe odlišují jak barvou, tak i tvarem. Všechny tyto střešní krytiny navíc splňují technické normy STN EN 490.

Betonová střešní krytiny Standard

Střešní krytina VlčankaStřešní krytina Standard Vlčanka® je vyráběna z probarveného betonu, který má velmi vysokou mechanickou odolnost. Tato taška se na trhu objevila v roce 2009. Pokud byste si na vaší střeše představovali skořicovou barvu, pak si objednejte tuto střešní krytinu i vy.

Betonová střešní krytiny Danubia

Střešní krytina DanubiaStřešní krytina Danubia se vyrábí z barveného betonu. Je velmi pevná. Budete si moci vybrat z následujících barev tašek: cihlově červená, višňově červená, hnědá, antracit.

 

 

Betonová střešní krytiny Coppo

Střešní krytina Coppo 2Střešní krytina Coppo®  je vysoce specifická svým zajímavým vzhledem, ale zároveň dokáže uspokojit požadavky domácích stavitelů za přijatelnou cenu. Můžete si vybrat z barev antická červená, terracotta, venezia , modena a ferrara.

Betonová střešní krytiny Rundo

Střešní krytina RundoStřešní krytina Rundo® díky svému technickému řešení představuje typ moderní estetické betonové krytiny s vhodností i pro klasické objekty. Vybrat si můžete barvu antickou červenou, cihlově červenou, višňovou nebo hnědou.

 

Betonová střešní krytiny Zenit

Střešní krytina ZenitStřešní krytina Zenit® svým jednoduchým obdélníkovým tvarem představuje nový proud v současném světě krytin. Dodává se v barvě antická červená, cihlově červená, carbon a břidlice. Naprostým unikátem je typ Zenit břidlice, který byl uveden na trh před dvěma lety. Svým reliéfním povrchem připomíná přírodní břidlici a vytváří tak ze střechy neotřelou a luxusní podívanou. Střecha Zenit je originální alternativou k dosavadním tradičním a obvykle používaným střešním krytinám. Podtrhuje individualitu stavebníka, odráží jistotu zastřešení, preciznost odvedeného řemesla i dynamiku současného světa.

Povrchové zdokonalení EVO se vyznačuje vysokým leskem, velmi hladkým a tvrdým povrchem, který lépe odolá přírodním vlivům. Tuto úpravu najdete u Danubia EVO, Rundo EVO a Zenit EVO.

Střešní krytiny společnosti Mediterran přináší vzhledově atraktivní a kvalitní řešení. Získáte třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost. Zboží vám zdarma dovezou po celé ČR a také vám bezplatně spočítají spotřebu tašek.

Rozhodnete-li se pro střešní tašky Mediterran, uděláte jistě velmi dobře. Co vás potěší dvojnásob, tak to je přijatelná pořizovací cena. Spojíte-li to ještě s kvalitou, není co řešit. Je si potřeba uvědomit, že střecha a vhodné střešní tašky jsou prostě základ.

Střešní krytina Terran - Danubia korall

Nová střecha

Zavřít - ikona
Info - ikona
Zavřít - ikona

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů.