Terran - logo

Porovnání cen střešní krytiny

Zjistěte ceny střešních krytin snadným porovnáním. Připravili jsme pro vás přehled parametrů, které ovlivňují ceny střešní krytiny. Řešíte rébus "nová střecha a cena", zde najdete jasná vodítka pro správné rozhodnutí ohledně ceny střešní krytiny za m2.

Porovnání cen střešní krytinyNová střecha je vždy pro majitele nemovitosti nemalým a tudíž zásadním nákladem. Mimo to, že musí investor řešit nejen samotnou střešní konstrukci, je taktéž postaven před rozhodnutí, jakou střešní krytinu pořídit. Zda to má být klasická pálená taška nebo případně jiné alternativní střešní krytiny.

Na současném trhu se střešními krytinami již existuje dostatek různých produktů a proto orientace v jejich ceně a taktéž logicky i kvalitě není jednoduchá. V tomto článku se dozvíte, jaké hlavní parametry hodnotit při výběru střešní krytiny a od toho si pak dokážete logicky odvodit i cenovou náročnost preferované střešní krytiny. Pojďme se tedy podívat na cenu nové střechy zblízka.

Cena střešní krytiny

Chystáte se vybavit váš dům novou střechou a zajímáte se o ceny střešní krytiny? Máme pro vás porovnání jednotlivých tašek. Každý výrobce si určuje své vlastní ceny, které jsou velmi podobné u jednotlivých typů krytiny. Proto při výběru ideální střešní krytiny v dané cenové relaci dbejte na další hlediska, která určují kvalitu vaší nové střechy, neboť cena je často těmito faktory ovlivňována a odráží kvalitu produktu.

Pomůžeme s porovnáním cen střešní krytiny
Pomůžeme s porovnáním cen střešní krytiny

Podle čeho porovnávat cenu střešní krytiny?

Cílem je najít nekvalitnější střešní krytinu za cenu, která je vůči této kvalitativní hodnotě co nejnižší. Rozhodně se nevyplatí šetřit jen proto, že střechu pořídíte sice za nízkou cenu, ale se střechou budete mít po čase problémy, střešní krytina nebude odolná apod. Proto vždy dbejte při porovnání ceny střešní krytiny na tato hlediska:

  • doba garantované záruky,
  • odolnost a životnost střechy,
  • kvalita povrchu střešní krytiny,
  • barevné řešení,
  • kvalita materiálu,
  • váha střešní krytiny,
  • snadnost pokládky,
  • doprava a paletovné.

 

Cena střešní krytiny TerranVaše nová střecha a její cena?

Při výběru nové střechy porovnává téměř každý majitel nemovitosti cenu, kterou bude nutné zaplatit za novou střešní krytinu. Nejčastěji dochází na srovnání ceny betonové tašky, plechové střechy a ceny klasické pálené tašky. To jso nejpoužívanější střešní krytiny současnosti. Srovnání střešních krytin - parametry výběru zde.

Ceny střešních krytin

Cena střechy se liší dle zvoleného materiálu. Jak to tedy je v případě otázky "Nová střecha a její cena?".

Cena plechové střešní krytiny

Cena plechové střešní krytiny je řádově nižší, než u pálené nebo betonové tašky (cena za m2 plechové střechy je řádově cca 30 - 50 % běžné pálené tašky). Tomu však úměrně odpovídá kvalita a životnost této střechy. Její výhodou je nízká váha a snadná pokládka. Oceníte ji i tehdy, hledáte-li různé tvary a velkou paletu barev. V tom případě bude cena plechové střechy pro vás nízká v moment pořízení, ale nebude dobrá s ohledem na její životnost.

Cena pálené střešní krytiny

Pálená taška je historicky nejpoužívanější střešní krytinou u nás. Jedná se o tašku s vynikajícími užitnými vlastnostmi a s řadou výhod vyplývajících z charakteru tašky a způsobu její výroby. Tomu odpovídá i cena pálené střešní krytiny, která je nejvyšší u zde porovnávaných tašek. Dnes lze pořídit velmi kvalitní pálenou střešní krytinu s dlouhou životností v různých barevných provedeních, jen je třeba se připravit na vyšší výdaj. Pokládka je složitější, než u krytiny plechové.

Cena betonové střešní krytiny

Betonová střešní krytina v sobě spojuje kvalitu pálené tašky a nižší cenu dosahující spíše hranice kvalitní plechové tašky. Vyniká především odolností a dlouhou životností. Její montáž je stejná, jako u pálené tašky. Jedinou nevýhodou je její vyšší hmotnost oproti krytině pálené, ale tento rozdíl není nikterak veliký. Právě proto jsou betonové tašky v současnosti nejpreferovanější krytiny na střechy.

Střešní krytina cenaCena střešní krytiny
Jaká nová střecha se vám líbí? Raději volíte klasickou střešní krytinu nebo neobvyklé barvy?

Kalkulace střechy nebyla nikdy tak snadná, jako nyní

Ceny střešních krytin se snažíme držet maximálně při zemi. Kvalita nemusí být nedostupná! Cena střešní krytiny: Aktuální ceník

Výpočet ceny střechy ze satelitních map

Cena střešní krytiny se dá jednoduše vykalkulovat ze satelitních map. My to jako jedni z mála umíme. Vaše nová střecha už čeká - cenu poptejte u nás.

Nová střecha

Více o prodeji střešní tašky zde.

Střešní krytina Terran - Danubia Carbon

-------------------------

Téma článku: nová střecha cena, cena nové střechy, plechová střešní krytina cena, pálená taška cena, nejpoužívanější střešní krytina, střešní krytina cena, cena střešní krytiny. Dále také: krytiny na střechu, nová střecha cena, ceny střešních krytin, betonová střešní krytina cena m2, plechová střecha cena.

 

Zavřít - ikona
Info - ikona
Zavřít - ikona

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů.