Terran - logo

Střešní krytina Rundo

Jestliže si vás betonová krytina na střechu získala svými jedinečnými vlastnostmi, pak už jen zbývá vybrat ten ideální typ pro váš projekt.

Při výběru střešní krytiny je třeba klást důraz nejen na design vhodný na danou stavbu, ale také na její životnost. Ve společnosti Terran jsme přesvědčeni o tom, že dostatečně dlouhá záruka by měla být samozřejmostí, proto na všechny námi vyráběné betonové tašky poskytujeme záruku 50 let. Tentokrát vás chceme detailněji seznámit se střešní krytinou Rundo.

Střešní krytina Rundo
Střešní krytina Rundo antická červená
Betonová střešní krytina Rundo
Střešní krytina Rundo Merlot
Střešní krytina Rundo
Střešní krytina Rundo cihlově červená
Střešní krytina Rundo
Střešní krytina Rundo Carbon

Střešní krytina Rundo® se představuje

První zákazníci si mohli pokrýt střechu krytinou Rundo už v roce 2004, kdy doplnila náš stávající sortiment betonových tašek. Naši zákazníci si tento typ moderní střešní krytiny, která klade důraz na tradiční design ve spojení s kvalitním materiálem zaručujícím její dlouhou životnost. Probarvený beton se vyznačuje vysokou odolností vůči opotřebení a v kombinaci se speciální povrchovou úpravou zaručuje barevnou stálost.

Proč zvolit střešní krytinu Rundo®

Ve prospěch této střešní krytiny mluví hned několik výhod:

  • Tradiční design
  • Materiál odolávající opotřebení
  • Krytina vhodná k zastřešení klasických objektů
  • Speciální povrchová úprava
  • Výběr ze tří nadčasových odstínů

Kam se střešní krytina Rundo® hodí

V rámci produktové řady Rundo si můžete zakoupit veškeré střešní typy střešní krytiny potřebné pro bezproblémovou pokládku. Mimo základní tašky zde naleznete tašky poloviční, krajní, větrací, rozdělovací, pultové a samozřejmě hřebenové.

Barevné varianty střešní krytiny Rundo®

Stejně jako ostatní betonové tašky z našeho sortimentu, i tato střešní krytina je charakteristická výraznými a velmi intenzivními barevnými odstíny, při jejichž tvorbě bereme v potaz přání a požadavky našich zákazníků.

  • Cihlově červená: Tradiční červený odstín se hodí na širokou škálu staveb, zejména vynikne na tradičních venkovských domech.
  • Višňově červená: Elegantní červená s tmavším nádechem najde své využití na větších sídlech i malých rodinných domcích v moderním designu.
  • Antická červená: Na starší stavby, které vynikají jedinečnou atmosférou, je jako stvořená antická červená, která pomůže dotvořit ještě osobitější atmosféru celému objektu. V případě, že vaše volba padne právě na tuto barevnou variantu, provádějte pokládku z několika palet současně, abyste docílili žádoucího barevného efektu.

Povrchová úprava střešní krytiny Rundo®

Díky povrchové úpravě zvané „colorsystém“ betonové tašky lépe odolávají UV záření. Uchovávají si větší lesk a samozřejmě ani neblednou. Tento typ povrchové úpravy spočívá ve dvojitém akrylátovém nástřiku a další speciální vrstva, která perfektně utěsňuje póry na povrchu, což má pozitivní vliv nejen na odolnost této betonové tašky proti opotřebení, ale také na odtok vody.

 

Zavřít - ikona
Info - ikona
Zavřít - ikona

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů.