Menu
Vyhledávej

Povrchová úprava EVO

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Povrchové úpravy > Povrchová úprava EVO

Povrchová úprava nejvyšší kvality - EVO - je nejnovější technologie, která betonovým střešním taškám Terran zaručuje doposud nejdelší životnost.

Nejvyšší stupeň dnešních technologických znalostí představuje povrchová úprava betonových střešních tašek Terran EVO, která svými vlastnostmi výrazně převyšuje svoji dobu. Prostřednictvím standardu EVO je možné vytvořit na střešních taškách takový povrch, který svým zpracováním a použitými materiály současně představuje nejvyšší kvalitu betonové krytiny vůbec. V tomto jsou tašky Terran Evo opravdu unikátní a nadčasové.

Přednosti této povrchové úpravy

Představujeme betonovou tašku Synus EVO

Oproti klasické či moderní střešní krytině se tak v nabídce objevila krytina s jedinečným vlnitým profilem, který svým tvarem věrně kopíruje sinusoidu. Synus zaujme i svojí nízkou hmotností. Střešní krytina patří k nejlehčím v portfoliu značky, přičemž hmotnost jedné tašky je asi 4 kg. Představuje proto ideální volbu v případě rekonstrukcí starších domů, kde se například nepočítá s výměnou krovu. Zajímavá však bezpochyby je i v případě novostaveb. Od května letošního roku se řada Synus rozšiřuje o povrchovou úpravu EVO, což je akrylátová barva s přídavkem silikátu. Výsledkem je tvrdší a odolnější povrch. Synus EVO se dodává v barvách Korall, Merlot, Mocca a Carbon.

 

Betonové tašky najdete zde.