Menu
Vyhledávej

Střechy Svitavy

Terran
Mediterran > Prodejci a realizační firmy > Prodejci střešních tašek (krytin) Terran > Střechy Svitavy

Informujte se o prodejcích střešní krytiny zn. Terran v okrese SvitavyOblastní distributoři v partnerských prodejnách Terran v okolí Svitavvám navrhnout nejvhodnější střešní krytinu pro váš dům. Odprezentují ideální řešení střechy a připraví vám kalkulaci dle vašich finančních možností. Vybrat si můžete z řady moderních povrchových úprav – vaše střecha bude jedinečná a sousedi budou jen závidět.

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50-ti letou garantovanou záruku na střechy.  Pokud žijete v okrese Svitavy, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše místní distributory prezentované ve výše uvedeném přehledu.

Prodejci střešní krytiny - Svitavy

ProEx 2000, spol. s r.o.

V Zahrádkách 1703/4
568 02 Svitavy

778 722 321
svitavy@proex2000.cz

Stavmat stavebniny a.s.

Vítězná 1605/40
568 02 Svitavy

461 535 330
svitavy@stavmat.cz

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50letou garantovanou záruku na střechy. Pokud žijete v Svitavy, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše lokální distributory prezentované v přehledu výše.

Sortiment střešních tašek Terran

Máme veškerý sortiment pro vaši novou střechu, proto neváhejte a osobně navštivte vaši nejbližší pobočku Terran, kde se seznámíte s kvalitou naší krytiny.