Menu
Vyhledávej

Střechy Frýdek-Místek

Terran
Mediterran > Prodejci a realizační firmy > Prodejci střešních tašek (krytin) Terran > Střechy Frýdek-Místek

Informace o prodejcích střešních tašek Terran v okrese Frýdek-Místek. Odborní prodejci v naší partnerské prodejně Terran ve Frýdku-Místku vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnější střechy pro váš dům. Doporučí ideální řešení střechy a vytvoří vám kalkulaci dle vašeho finančního rozpočtu.

Proč střechy Terran?

Patříme k předním českým distributorům střech. Terran využívá vysoce kvalitní výrobní materiály, které zaručují dlouholetou životnost střech. Pokud bydlíte ve Frýdku-Místku, stavíte či renovujete a potřebujete  pořídit novou střechu, pak navštivte naši partnerskou prodejnu střech ve Frýdku-Místku. Působíme lokálně, poskytujeme dobré ceny a máme velký výběr střešních krytin.

Prodejci střešní krytiny - Frýdek-Místek

PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.

17. listopadu 909
738 01 Frýdek-Místek

605 778 357
frydek@chodska.cz

Stavmat stavebniny, a.s

Collo louky 126
738 02 Frýdek-Místek

558 638 207
strechy.frydek-mistek@stavmat.cz

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50letou garantovanou záruku na střechy. Pokud žijete v Frýdek-Místek, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše lokální distributory prezentované v přehledu výše.

Sortiment střešních tašek Terran

 

Pořiďte si betonové střechy od našich distributorů v Frýdku Místku za okolí.