Menu
Vyhledávej

Střechy Nový Jičín

Terran
Mediterran > Prodejci a realizační firmy > Prodejci střešních tašek (krytin) Terran > Střechy Nový Jičín

Informace o prodejcích střešních tašek Terran v okrese Nový Jičín. Odborní prodejci v naší partnerské prodejně Terran v Šenově u Nového Jičína vám rádi pomohou s volbou ideální střechy pro vaši nemovitost. Doporučí nejvhodnější řešení střechy a vytvoří kalkulaci na míru dle vaší finanční situace.

Proč střechy Terran?

Terran využívá vysoce kvalitní výrobní materiály, které zaručují dlouholetou životnost střech. Pokud bydlíte v Novém Jičíně nebo okolí, stavíte či renovujete a potřebujete  pořídit novou střechu, pak navštivte naši partnerskou prodejnu střech v Šenově u Nového Jičína. Působíme místně, poskytujeme dobré ceny a máme velký výběr střešních krytin. 

Prodejci střešní krytiny - Nový Jičín

Bevedr

B. Martinů 1885/2
741 01 Nový Jičín

778 035 933

Stavmat stavebniny a.s.

Suvorovova 471
742 42 Nový Jičín

556 712 255
n.jicin@stavmat.cz

Stavmat stavebniny, a.s

Suvorovova 154
741 01 Nový Jičín

602 172 692
n.jicin@stavmat.cz

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50letou garantovanou záruku na střechy. Pokud žijete v Nový Jičín, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše lokální distributory prezentované v přehledu výše.

Sortiment střešních tašek Terran

Vaše nová střecha s extrémní životností se jmenuje Terran! Pokud střechy v Nový Jičín, pak jedině od Terranu.