Menu
Vyhledávej

Střechy Prostějov

Terran
Mediterran > Prodejci a realizační firmy > Prodejci střešních tašek (krytin) Terran > Střechy Prostějov

Na této stránce uvádíme přehled lokálních prodejců střech Mediterran v Prostějově a blízkém okolí. 

Sháníte distributora střech v Prostějově? Odborní prodejci v naší partnerské prodejně Mediterran v Prostějově vám rádi pomohou s výběrem nejlepší střechy pro vaši nemovitost. Doporučí ideální řešení střechy a sestaví vám kalkulaci dle vašich aktuálních finančních možností.

Mediterran využívá vysoce kvalitní výrobní materiály, které zaručují dlouholetou životnost střech (garantovaná záruka 50 let). Pokud bydlíte v Prostějově, stavíte či renovujete a potřebujete koupit moderní střechu, pak navštivte naši partnerskou prodejnu střech v Prostějově. Poskytneme vám výhodnou cenu včetně velkého výběru střešních krytin.

Prodejci střešní krytiny - Prostějov

Pro – doma, SE

Sebastiního 439/2
796 07 Prostějov - Držovice

582 335 551
prostejov@pro-doma.cz

Stavmat stavebniny, a.s.

Pod Kosířem 900a
796 01 Prostějov

582 331 450
strechy.prostejov@stavmat.cz

STAVOSPOL, s.r.o.

Kostelecká 363/39
796 01 Prostějov

582 342 919
prostejov@stavospol.cz

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50letou garantovanou záruku na střechy. Pokud žijete v Prostějov, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše lokální distributory prezentované v přehledu výše.

Sortiment střešních tašek Terran