Menu
Vyhledávej

Střechy Hodonín

Terran
Mediterran > Prodejci a realizační firmy > Prodejci střešních tašek (krytin) Terran > Střechy Hodonín

Na této stránce najdete přehled distributorů střešních tašek Terran v okrese Hodonín. Odborní distributoři v našich spolupracujících prodejnách Terran v okrese Hodonín vám pomohou najít nejvhodnější střešní krytinu pro váš dům. Doporučí vám ideální řešení střechy a sestaví kalkulaci na základě vašich finančních možností.

To nejlepší pro vaši střechu?

Značka Terran se řadí k předním českým distributorům betonové střešní krytiny. Výrobce této střešní krytiny si zakládá na použití velmi odolných materiálů a speciálních technologií, které zaručují dlouholetou životnost střech (garance 50 let na střešní krytinu). Pokud žijete v Hodoníně, stavíte nebo renovujete a plánujete nákup nové střešní krytiny, pak kontaktujte jednoho z výše uvedených zprostředkovatelů střešní krytiny v Hodoníně.

Prodejci střešní krytiny - Hodonín

Pro – doma, SE

Zámecké náměstí 4418/4
695 01 Hodonín

778 408 234
hodonin@pro-doma.cz

ProEx 2000, spol. s.r.o.

Brněnská 54
695 01 Hodonín

608 666 346
hodonin@proex2000.cz

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50letou garantovanou záruku na střechy. Pokud žijete v Hodonín, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše lokální distributory prezentované v přehledu výše.

Sortiment střešních tašek Terran

Nyní unikátní záruka 50 roků na naše střešní krytiny – nakupujte nejkvalitnější tašky na českém trhu.