Menu
Vyhledávej

Střechy Blansko

Terran
Mediterran > Prodejci a realizační firmy > Prodejci střešních tašek (krytin) Terran > Střechy Blansko

Hledáte spolehlivého prodejce střech v Blansku? Odborní prodejci v našich partnerských pobočkách Mediterran v Blansku vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnější střechy pro váš dům. Doporučí ideální řešení střechy a poskytnou vám kalkulaci dle vašich finančních možností.

Patříme k předním českým distributorům střech. Mediterran využívá vysoce kvalitní výrobní materiály, které zaručují dlouholetou životnost střech. Pokud bydlíte v Blansku, stavíte či renovujete a potřebujete  pořídit novou střechu, pak navštivte naše partnerské prodejny střech v Blansku. Působíme lokálně, poskytujeme dobré ceny a máme velký výběr.

Prodejci střešní krytiny - Blansko

ProEx 2000, spol. s.r.o.

Poříčí 1135/16
678 01 Blansko

608 315 158
blansko@proex2000.cz

Stavmat stavebniny a.s.

Na Brankách 1284/6
678 01 Blansko

602 126 889
blansko@stavmat.cz

Terran má vždy něco navíc!

Patříme k předním českým distributorům betonových střešních krytin. Technologie výroby střešní krytiny i použitý materiál jsou bezkonkurenční – i proto můžeme nabídnout jako jediní v ČR 50letou garantovanou záruku na střechy. Pokud žijete v Blansko, renovujete nebo stavíte a potřebujete koupit novou střešní krytinu, pak navštivte naše lokální distributory prezentované v přehledu výše.

Sortiment střešních tašek Terran

Pokud střechy v Blansku, pak rozhodně od Mediterranu.