Menu
Vyhledávej
  • Vyrábíme střechy již 100 let
  • Střechu zaměříme z nebe
Terran

Naše produktová řada

Stáhněte si PDF PDF ceník
nebo si prohlédněte celou sekci Ke stažení

Proč zvolit Terran?

Záruka 50 a 15 let

50 letá záruka na střešní krytinu a 15 letá záruka na příslušenství.

Nevratné palety

Vámi zaplacená cena obsahuje i cenu palety, proto vám nevznikají žádné další náklady při pořízení nové střešní krytiny.

Bezplatná doprava střešní krytiny

Při vývozu z výrobního závodu. Podmínky akce.

Odborné poradenství

Můžete požádat o odbornou pomoc i naše obchodní zástupce, obchodní oddělení telefonicky, písemně, e-mailem.

Zaměření střechy

Pomocí satelitních kartografických podkladů zdarma zaměříme vaší střechu a uděláme pro vás kalkulaci střešní krytiny.

Prohlédněte si Betonové krytiny Terran – Youtube náš spot

Najděte si nejbližšího prodejce krytiny Terran

Mapa prodejců střešní krytiny Terran
Terran

Realizace

Střešní krytiny Terran - unikátní střešní krytina s 50letou zárukou

Střešní tašky na celý život!

Pokud právě přemýšlíte, jakou střešní krytinu nebo střešní tašku použít na váš dům, jste na správném místě. Vítejte na stránkách výhradního dodavatele kvalitních betonových střešních krytin Terran. Máme pro vás střešní krytiny, které si přejete!

Informace o střešních krytinách Terran

Několik generací poctivé práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a ve spojení s moderní technologií výroby, vytváří dokonalé střešní krytiny pro vaše domovy. 
Vaši budoucí střechu můžete díky Terranu vybudovat bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte 6 hlavních typů betonové střešní krytiny Terran. Jedná se o:

  • střešní krytiny Danubia (EVO),
  • střešní krytiny Coppo ,
  • střešní krytiny Rundo (EVO)
  • střešní krytiny Zenit
  • střešní krytiny Synus

Kvalita veškerých výše uvedených střešních krytin splňuje technické normy STN EN 490, což je pro vás zárukou dlouhého bezproblémového užívání a výdrže vaší střechy.

Betónová střešní krytina - cenaBetónová krytina
Betónová krytina

Na veškeré střešní krytiny z naší produkce poskytujeme 50letou záruku, která se váže na přesnost rozměrů, vodotěsnost. Garantujeme také mrazuvzdornost betonových střešních tašek Terran.

Technologie střešní krytiny Terran

Betonová střešní krytina Terran je barvena přidáním oxidové barvy do základního materiálu. Na povrchu betonových tašek se nachází homogenní ochranná vrstva, která se svojí barvou neliší od barvy základního materiálu. Ochranná vrstva střešní krytinyzajišťuje 100% nepropustnost vody, což zabrání tomu, aby na střešní tašky působily destrukční procesy „zmrznutí a tání" a docházelo k jejich poškození. Tato technologie výroby je garancí dlouhé životnosti a tudíž i velké úspory nákladů pro vás! Ideální krytina na střechu pro vás i vaše potomky.

Střešní krytina cena
Ukázka střešní krytiny Terran
Střešní krytiny ceny
Ukázka střešní krytiny Terran

 

Samozřejmě po dobu uskladnění a pokrývání je nutno dbát na vhodnou ochranu betonové střešní krytiny. Z toho vyplývají konstrukční i estetické výhody, neboť pravděpodobnost uchycení mechu a jiných rostlin je na nenarušeném povrchu střešních krytin mnohem menší. Tato vrstva vzdoruje i škodlivým účinkům smogu v městech se znečištěným ovzduším. U této krytiny na střechu jistě oceníte, že rovnoměrným opotřebením ochranné vrstvy se barva střechy nezmění, protože i materiál v celém průřezu betonové krytiny je identicky barvený.

Kvalita betonových krytin a její tradice

Jak betonová střešní krytina Terran vzniká? Beton se po zamíchání nanáší na podložky, konečný tvar se vytváří lisováním. Po nanesení povrchové ochrany se betonová krytina společně s podložkami zavážejí do vytvrzovací komory, která zvýšením teploty urychluje tvrdnutí betonu.

Beton je tradičním stavebním materiálem s historií více jak tisíce let. Starověcí Řekové používali směs páleného vápna a písku už v období 2000 př. n. l. Římané přimíchávali k vápenné omítce i sopečný popel. Kopule Pantheónu v Římě se svým průměrem 43,3 m byla zhotovená z takového betonu již ve II. století!

Betónová střešní krytinaKrytina - střešní - betónová
Betónová střešní krytina

Po dlouholeté odmlce začali experimentovat s mícháním betonů nejdříve v Anglii a potom ve Francii. První střešní krytiny z betonových tašek se začaly objevovat v Evropě cca před 150 lety. Upřesněním receptur a zkvalitněním výrobních procesů došlo k všeobecnému rozšíření použití betonu a železobetonu.

Prodej střešních krytin Terran

Prodej střešních krytin Terran je realizován přes širokou síť obchodních míst. V tomto případě tedy prodejen stavebních materiálů a realizačních firem, které najdete v každém větším městě. Dbáme na to, aby s ohledem na prodej střešních krytin byla pokryta co největší plocha ČR. Je pro nás velmi důležité, abychom prodejní zastoupení měli co nejblíže každému z vás. Stále rozvíjíme naši strategii a hledáme nová místa, kde byste si mohli kvalitní betonové střešní tašky Terran zakoupit. Veškeré informační materiály předáváme našim prodejním partnerům. Ti by vám měli být schopni velmi fundovaně představit výhody střešních tašek Terran a poradit s výběrem odpovídající krytiny na střechu. V rámci podpory prodeje střešních krytin uskutečňujeme ve spolupráci s vybranými distributory i zvýhodněné akce na střešní tašky.

Prodej střešních krytin Terran - více zde.