Menu
Vyhledávej

Nadkrokevní izolace Puren PROTECT

Terran
Mediterran > Příslušenství střech > Nadkrokevní izolace > Nadkrokevní izolace Puren PROTECT
Nadkrokevní izolace Puren PROTECT
Nadkrokevní izolace Puren PROTECT

Nadkrokevní izolace puren v podobě izolační desky PIR s oboustrannou hliníkovou vrstvou a difúzní pojistnou hydroizolací pro šikmé střechy.

Popis nadkrokevní izolace puren® PROTECT

Lehká a tuhá izolační deska PIR bez obsahu freonu, zdravotně nezávadná. Nadkrokevní izolační deska je opatřená oboustranně hliníkem tl. 0,05 mm. Na vnější straně je difúzní pojistná hydroizolace se samolepícím přesahem. Po obvodu je spoj pero a drážka. Vysoká plošná i bodová odolnost proti mechanickému namáhání a prošlapu. Materiál nadkrokevní izolace má dlouhodobou teplotní odolnost + 90°C, krátkodobou teplotní odolnost + 250°C. Minimální nasákavost. Rozměrová stálost vlivem vlhkosti a teploty. Při požáru nevzniká dým, nadkrokevní izolační materiál se netaví a neodkapává.

Instalace nadkrokevní izolace puren® PROTECT

Izolační desky klademe na celoplošné bednění nebo krokve s parozábranou. Kotvení se provádí přes kontralať do krokví pod úhlem 60° a 90° dle statického návrhu.

Použití izolačního systému puren® PROTECT

Střešní izolační desky puren Protect jsou určeny pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod střešní krytiny skládané i celoplošné. Střešní izolace se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Specifikace izolace puren® PROTECT

  • Velmi dobré izolační schopnosti
  • Nízká objemová hmotnost
  • Vysoký stupeň pevnosti v tlaku a bodovém zatížení
  • Odolnost proti vlhkosti
  • Minimální nasákavost
  • Rozměrová stabilita

Cesta betonové střešní krytiny Terran

Cesta betonové střešní krytiny Terran z výroby až k zákazníkovi

Často se nás ptáte

 

Poradíte s instalací produktu Nadkrokevní izolace Puren PROTECT?

Na našem webu se věnujeme veškerým aspektům souvisejícím se správnou instalací betonových tašek. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili kladečský plán betonových střešních tašek Terran, informace o krycí délce a vzdálenosti latí. Nechybí ani konkrétní návody na montáž tašek Terran, způsoby laťování a kontralaťování, informace o odvětrávání střechy. Stejně tak jsme sepsali normy ohledně ochrany proti sesuvu sněhu, statického dimenzování a střešní nosné konstrukce.

Veškeré informace naleznete zde.