Menu
Vyhledávej

Nadkrokevní izolace Puren PROTECT

Terran
Mediterran > Příslušenství střech > Nadkrokevní izolace > Nadkrokevní izolace Puren PROTECT
Nadkrokevní izolace Puren PROTECT
Nadkrokevní izolace Puren PROTECT

Nadkrokevní izolace v podobě izolační desky PIR s oboustrannou hliníkovou vrstvou a difúzní pojistnou hydroizolací pro šikmé střechy.

Popis nadkrokevní izolace puren® PROTECT

Lehká a tuhá izolační deska PIR bez obsahu freonu, zdravotně nezávadná. Nadkrokevní izolační deska je opatřená oboustranně hliníkem tl. 0,05 mm. Na vnější straně je difúzní pojistná hydroizolace se samolepícím přesahem. Po obvodu je spoj pero a drážka. Vysoká plošná i bodová odolnost proti mechanickému namáhání a prošlapu. Materiál nadkrokevní izolace má dlouhodobou teplotní odolnost + 90°C, krátkodobou teplotní odolnost + 250°C. Minimální nasákavost. Rozměrová stálost vlivem vlhkosti a teploty. Při požáru nevzniká dým, nadkrokevní izolační materiál se netaví a neodkapává.

Instalace nadkrokevní izolace puren® PROTECT

Izolační desky klademe na celoplošné bednění nebo krokve s parozábranou. Kotvení se provádí přes kontralať do krokví pod úhlem 60° a 90° dle statického návrhu.

Použití izolačního systému puren® PROTECT

Izolační desky Protect jsou určeny pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod střešní krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Specifikace izolace puren® PROTECT

  • Velmi dobré izolační schopnosti
  • Nízká objemová hmotnost
  • Vysoký stupeň pevnosti v tlaku a bodovém zatížení
  • Odolnost proti vlhkosti
  • Minimální nasákavost
  • Rozměrová stabilita