Menu
Vyhledávej

Nadkrokevní izolace Permo therm

Terran
Mediterran > Příslušenství střech > Nadkrokevní izolace > Nadkrokevní izolace Permo therm
Nadkrokevní izolace Permo therm
Nadkrokevní izolace Permo therm

Jedná se o izolační desku z fenolické pěny s oboustranným flísem a difúzní pojistnou hydroizolací pro šikmé střechy.

Popis nadkrokevní izolace Permo® therm

Základem celého izolačního systému je tuhá fenolická pěna Resol s uzavřenou strukturou extrémně malých buněk s velmi tenkými stěnami. Jedná se o tvarově stálou nadkrokevní izolaci, která kombinuje výjimečné tepelně-izolační vlastnosti s mimořádně dobrou paropropustností. Desky jsou oboustranně opatřeny flísem, na vnější straně s integrovanou hydroizolační folií s technologií SK2 (dvojitou integrovanou aplikační páskou). Obvodové spoje na pero a drážku zajišťují pokládku bez tepelných mostů. Fenolická pěna Resol je 100% bez obsahu freonů a dalších látek poškozujících životní prostředí a ozonovou vrstvu.

Oblast použití Permo® thermu

Izolační nadkrokevní desky Permo® therm jsou určeny pro stavební tepelné izolace šikmých střech se střešními taškami  připevněných ke konstrukci mechanickým kotvením.

Pro jedinečnou schopnost difúze je materiál vhodný pro použití v kombinaci s minerální vatou, např. při rekonstrukci a následném doteplení střešního pláště. Výborné izolační hodnoty umožňují materiál dále použít i při realizaci nízkoenergetických a pasivních staveb nebo dřevostaveb. Díky tomu, že fenolická pěna (resol) nachází stále více své uplatnění také jako izolant v kontaktních zateplovacích systémech (ETICS), je možné zhotovit kompletní venkovní izolační schránku budovy z jednoho materiálu s vynikající izolační schopností.

Specifikace izolace Permo® therm

  • Výjimečné tepelně-izolační vlastnosti.
  • Uzavřená struktura buněk.
  • Mimořádná paropropustnost.
  • Zvýšená odolnost nadkrokevní izolace vůči stárnutí.
  • 100% ekologický materiál.
  • Pochůzí i při malých tloušťkách.