Menu
Vyhledávej

Změna záruky z 30 na 50 roků!

Terran
Mediterran > Informace > O firmě > Aktuality > Změna záruky z 30 na 50 roků!
16.06.2015
Společnost Mediterran CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007 a po celou dobu splňuje všechny požadavky svých zákazníků.

Naše moderní technologie, která obstojí na celosvětové úrovni, odbornost a práce našich odborníků a inženýrů nás vyzdvihla mezi výrobce s nejmodernější technologií ve stavebním průmyslu. Díky unikátnímu modernímu řešení střešních tašek dokážeme jako jediní na českém trhu nabídnout střešní krytinu s 50-letou zárukou.

V důsledku těchto skutečností máme možnost poskytnout široké veřejnosti, tj. zákazníkům vysoce nadprůměrnou, a všeobecně mezi výrobci betonových střešních krytin jedinečnou 50 letou záruku na všechny svoje betonové výrobky. Je to zároveň i záruka pro naše zákazníky, že výrobky značky Terran jsou vynikající volbou pro celou rodinu, s hodnotou, která se dědí z generace na generaci.

Střechu si nevybíráme na jeden rok, ale na celý život. Právě proto naše společnost poskytuje písemnou záruku 50 let na rozměry, neprosákavost a mrazuvzdornost střešní krytiny Terran. Tuto 50 letou záruku budeme poskytovat od 1.7.2015.

Nezapomeňte !

Terran Vám přináší vždy něco navíc.