Menu
Vyhledávej

Betonové střešní tašky s 50letou zárukou

Terran
Mediterran > Betonové střešní tašky (krytiny)

Betonové tašky (krytiny) jsou hitem dnešní doby. Kdokoliv se chystá na stavbu nového domu či na výměnu střechy, ten se při procesu výběru nové střešní krytiny jistě setkal s betonovými střešními taškami. Někteří lidé dávají přednost lehkým střešním krytinám, jiní zase klasickým páleným střešním taškám. Málokdo však ví, že výhody obou těchto typů střešních tašek v sobě spojuje právě již zmíněná betonová taška.

Produktové řady střešních tašek (krytin) Terran

Povrchové úpravy betonových tašek Terran

Zobrazit příslušenství k betonovým taškám
Nabízíme totiž kromě tašek samotných i spoustu dalšího příslušenství.

Pojďte se s námi seznámit s přednostmi, které betonové střešní tašky poskytují. Nebo ještě lépe, seznamte se přímo s výhodami, které získáte při nákupu betonové krytiny Terran. Je to nejžádanější betonová střešní krytina na trhu. S unikátní zárukou 50 roků, neboť je vysoce odolná. Neplatíte dopravu, zaměření, palety. Více jak 200 poboček po celé ČR, kde můžete betonovou krytinu koupit! Tašky střešní od Terranu jsou prostě vždy o něco dál, než konkurence.

O betonových taškách (krytinách) podrobně

Pokud nemáte detailní informace o betonových střešních taškách, pak je určitě čas na to, se trošku zorientovat v dané problematice. Určitě byste rádi vybrali ideální střešní tašku, proto je třeba mít přehled a znát výhody i nedostatky všech typů střešní krytiny. V tomto článku bychom vám proto rádi přestavili výhody betonových střešních tašek vyráběných naší firmou. Pokud vás střešní tašky Terran zaujmou, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. 

Materiál střešních betonových krytin 

Střešní betonová krytina je vyráběna z přírodních materiálů jako je křemičitý písek, mletý a vypalovaný vápenec, voda a oxid železa. Základní betonové krytiny jsou vyrobené z probarveného betonu, který se dále nijak neupravuje. Většina betonových krytin, včetně krytin Terran, jsou však ošetřeny několika vrstvami laku. Lak chrání barvy střešní krytiny a vylepšuje jejich vzhled. 

Aby betonová střešní krytina zvládla letní parné měsíce, vítr, déšť i zimní mrazy, musí být speciálně upravená. Na betonové krytiny se nanáší tzv. vyrovnávací nástřik, který povrch tašky vyhladí. Odolnost, lesk a stálobarevnost je zajištěn pomocí suchého nástřiku na akrylátové bázi. V posledním kroku se nanáší vrstva oxidu křemičitého, který má ochranné vlastnosti.
 

Výhody střešní betonové tašky (krytiny)

Mezi hlavní výhody betonových tašek patří bez debat odolnost, tvarová stálost a kvalita povrchové úpravy. Dalším významným faktorem, který je důležitý pro majitele domů, je skvělá odolnost betonové tašky proti povětrnostním vlivům. K tomu připočítejte minimální nasákavost a pevnost betonové střešní krytiny. Odolnost betonových tašek tak dosahuje u kvalitních výrobků až 80 let. Betonová střešní krytina Terran je toho důkazem.

V případě těchto střešních tašek je třeba zmínit také velmi jednoduchý systém pokládky. Cenově jsou betonové střešní tašky srovnatelné s kvalitními plechovými krytinami a jsou zpravidla levnější než klasické tašky pálené.

I z ekologického hlediska jsou betonové střešní tašky lepší – při jejich výrobě dochází k minimální ekologické zátěži životního prostředí.

Další značnou výhodou betonových tašek je jejich nenáročná údržba díky jejich odolnosti. Tento fakt, společně s opravdu dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, dělá z betonových střešních tašek časté vítěze v uživatelských testech.

Jak získat nejdelší záruku na střechu

Proč nakoupit střešní tašky (krytiny) u nás?

Betónová střešní krytinaStřešní krytina - betónová
Betonová střešní krytina

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo vás zajímá betonové tašky cena / ceník, pak nás kdykoliv kontaktujte, rádi vám doporučíme ideální střešní tašky za velmi výhodné pořizovací ceny!

Terran - vaše betonové střešní krytiny s unikátní 50letou zárukou. Střešní taška, která vydrží po mnoho generací. Důvěřujte kvalitě.

 

Podle čeho vybrat střešní krytinu - radí odborníci z Mediterranu

 

Výroba betonové střešní krytiny Terran

 

Unikátní možnost zaměření vaší střechy pro kalkulaci

Pomocí satelitních kartografických podkladů zdarma zaměříme vaší střechu a uděláme pro vás kalkulaci střešní krytiny Terran. Co pro to potřebujeme:

Na základě těchto podkladů vám provedeme přesnou kalkulaci vaší nové střechy. Podklady zašlete na obchod@mediterrancz.cz nebo kontaktujte regionální obchodní prodejce střešní krytiny Terran. Střešní tašky Terran už na vás čekají v našem skladu.