Menu
Vyhledávej

Mediterran

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Zajímá vás > Mediterran

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „Mediterran“. Značka Mediterran je známá jako výrobce prvotřídní betonové střešní krytiny s unikátními vlastnostmi, které umožňují na tuto krytinu poskytovat 50letou záruku. Objevte výhody betonových střešních tašek Mediterran v řadách Synus, Danubia, Coppo, Rundo a Zenit. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků s tématem „Mediterran“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail obchod@mediterrancz.cz nebo telefonovat na 774 443 672.

MediterranMediterran - krytina

Vyhledané výsledky pro: mediterran, nalezeno 19 výskytů.

Jak se od sebe liší jednotlivé druhy střešních krytin značky Terran? Dozvíte se v našem článku.
Při rekonstrukci starých střech, i při realizaci zcela nové střechy, je třeba správně rozplánovat a sestavit střešní konstrukci, taktéž vhodně rozměřit vzdálenost střešních latí a dbát na doporučené pokrývačské postupy.
Existuje celá řada názorů na to, který druh tašky na střechu je nejvhodnější s ohledem na cenu a délku životnosti. Poradíme, jaké tašky na střechu jsou pro vás ideální. Tašky na střechu značky Terran jsou ideální volbou.
Informace o pálené střešní krytině. Je lepší betonová nebo pálená střešní krytina? Poradíme vám, jak ideálně porvnat mezi sebou střešní krytinu pálenou a betonovou.
Jak řešit pokládku betonové střechy? Detailní informace o pokládce betonové střešní krytiny, tedy návod, zásady, konstrukce, kladečský plán aj. najdete v tomto článku. Díky níže uvedeným pokynům pro vás bude pokládka taše Terran hračkou.
Ekologická náročnost výroby střešní krytiny vyznívá nejlépe pro betonovou tašku. Střešní krytiny: srovnání vyplývající z nezávislého hodnocení. Přečtěte si detailní srovnání střešních krytin zde.
Jakou zvolit střešní krytinu? Se správným výběrem vám poradí náš článek. Jakou střešní krytinu vybrat? Ideální taška zásadním způsobem prodlouží životnost vašeho domu. Připravili jsme porovnání výhod a nevýhod jednotlivých střešních krytin.
Jakou krytinu na střechu? Střešní krytiny za použití nových materiálů a technologií představují dlouholetou ochranu vašeho domu. Jaké vlastnosti by měla mít ideální krytina na střechu vašeho domu? O ideální střešní krytině čtěte zde.