Menu
Vyhledávej

Výpočet střešní krytiny

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Články > Výpočet střešní krytiny
23.08.2015

Pro kvalifikovaný odhad nákladů na pořízení nové střechy je vhodné provést detailní výpočet střešní krytiny. Jeho výsledkem jsou údaje, na základě nichž budete řešit poptávku střešní krytiny u dodavatele.

Pro výpočet střešní krytiny je třeba předložit projektovou dokumentaci domu, která je podkladem pro výpočet. Z dodaných plánu pak prodejce střešní krytiny dokáže zjistit nejen velikost plochy střechy, ale i její členitost. Z plánu by měla být patrná i místa, u nichž se předpokládá použití speciálních typů střešních prvků. Důležité je určit délku krokve.  Díky těmto podkladům obdržíte od prodejce výpočet ceny střešní krytiny, který by již měl být na míru vašemu projektu. Tento postup platil až doposud.

Nyní přicházíme s novinko, která vás potěší. Nově dokážeme provést výpočet plochy střešní krytiny dle satelitních map. Přesně a jednoduše. Jako jedni z mála v ČR.

Výpočet střešní krytiny
Výpočet střešní krytiny Terran je snadný.
Výpočet střešních krytin
Uděláme za vás výpočet střešní krytiny.

Výpočet spotřeby střešní krytiny se dá provést i kvalifikovaně, což se děje v případě, když nemáte konkrétní projekt střechy (domu), ale již orientačně víte, jak veliká střecha bude, jaký bude mít sklon a výšku. Sdělíte také případné požadavky na speciální funkční nebo dekorativní prvky střešní krytiny. Pro výpočet orientační ceny střešní krytiny je třeba vědět typ střechy. Nejčastěji se provádí:

  • Výpočet střešní krytiny pro sedlovou střechu.
  • Výpočet střešní krytiny pro valbovou střechu.
  • Výpočet střešní krytiny pro pultovou střechu.
  • Výpočet střešní krytiny pro polovalbovou střechu.

Je třeba také sdělit pro výpočet střešní krytiny, zda se jedná o dům klasického čtvercového nebo obdélníkového tvaru, případně složitějších tvarů L nebo T.

Nová střecha

Výpočet střešní krytiny většinou zabere 3-5 dnů. Pokud máte zájem o řešení s využitím betonových střešních tašek, pak vám rádi zpracujeme výpočet střešní krytiny na míru. V případě zájmu kontaktujte přímo nás, nebo některého našeho lokálního distributora, který zajišťuje prodej střešní krytiny.

-------------------

Téma článku: výpočet střechy, pultová střecha výpočet, výpočet plochy střechy, výpočet valbové střechy.