Menu
Vyhledávej

STŘEŠNÍ TAŠKY – akce

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Články > STŘEŠNÍ TAŠKY – akce
29.09.2014

Aby střecha i po letech vypadala jako nová

Střešní taška - akceKvalita, spolehlivost a životní styl pro každého. Hodnoty, které přinesly betonovým střešním taškám firmy Mediterran Slovakia s.r.o. úspěch a uznání v kruhu odborné i široké veřejnosti. Výsledkem neustálých výrobních vylepšení a zdokonalování zaručených tvarů našich tašek je široký sortiment střešní krytiny pro každého zákazníka za dostupné ceny.

Střešní krytina s jižanským temperamentem

Střešní tašky firmy Terran jsou atraktivní, různorodé a vhodné i pro náročného zákazníka jak z hlediska použitých barevných odstínů, tak i tvarů betonových tašek. Krytiny Danubia a Standard jsou ozdobou každého rodinného domu se sedlovou nebo mansardovou střechou. Řada střešních tašek Danubia nabízí barvy:

  • cihlově červenou,
  • višňově červenou,
  • hnědou,
  • antracit. 

Střešní taška VlčankaU střešních tašek Standard můžete volit mezi červenou, hnědou či Vlčankou, která je skořicová. Střešní tašky Vlčanka poskytují každé budově harmonický a komfortní vnější vzhled. Tato betonová střešní krytina v sobě spojuje požadavky na vysokou kvalitu za výhodnou cenu. Použití střešní tašky Vlčanka je optimální jak u nových staveb, tak i při renovacích.

Střešní taška Coppo

Střešní tašky Coppo svými barvami (terracotta, antická červená, Ferrara, Venezia a Modena) a nezapomenutelným jižanským laděním přináší atmosféru přímořských míst, prostřednictvím čehož dodává střeše nádech svěžesti, energie a radosti ze života.

Bobrovka Rundo je přínosem hlavně pro honosné budovy v centru měst a díky své eleganci velmi pěkně vypadá i na kostelech či jiných objektech tohoto typu. Barevné odstíny této střešní tašky s podélnou vodní drážkou jsou cihlově červená, višňově červená a antická červená.

Ochrana barev střešních tašek

Povrch střešních tašek typu Danubia, Coppo a Rundo je chráněn tzv. Colorsystemem. Povrchy těchto střešních tašek jsou opatřeny speciálním nástřikem, který jim zabezpečí větší a delší odolnost barev, intenzivnější lesk a hladký povrch. Tato povrchová úprava také odpuzuje vodu, což zabraňuje usazování mechu a řas.  Naprostým unikátem v nabídce střešních betonových tašek společnosti Mediterran je speciální povrchová úprava EVO, která se vyznačuje velmi vysokým leskem, vysokou pevností a velice hladkým povrchem. Tuto povrchovou úpravu betonové tašky můžeme najít jak u tradičních tašek typu Danubia a Rundo, tak i u moderního Zenitu. Barevné provedení u Danubie EVO nabízíme v cihlově červené, višňově červené, hnědé a carbon, u Runda EVO je to cihlově červená, višňově červená a hnědá.

Přitažlivost nové generace střešních tašek Zenit spočívá v jejich moderním a jedinečném zpracování. Svými barevnými kombinacemi (cihlově červená, carbon, antická červená), neobvyklého obdélníkového tvaru a hladkým povrchem je ideální volbou pro zákazníky, kteří u bydlení upřednostňují moderní vzhled a jednoduchost. Do této řady střešních tašek patří i Zenit břidlice, která kromě obdélníkového tvaru má reliéfní povrch připomínající přírodní břidlici. Tato taška najde uplatnění u zákazníků, kteří chtějí skloubit moderní tvary s přírodou. Také proto naše střešní krytiny i po letech vypadají stejně svěže jako nové tašky.

V našich službách aneb prvořadý je zákazník!

Kvalita střešních tašek firmy Mediterran Slovakia s.r.o. odpovídá všem požadavkům slovenských norem a předpisům EU. Naše firma poskytuje na střešní krytinu 30-letou písemnou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost střešních tašek. Mimo těchto standardů nabízíme našim zákazníkům prostřednictvím našich specialistů nebo obchodních zástupců komplexní služby od případné výměny střešních tašek přes výpočet cenové nabídky až po odborné poradenství.