Menu
Vyhledávej

STŘEŠNÍ TAŠKY – akce

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Články > STŘEŠNÍ TAŠKY – akce
29.09.2019

Aby střecha i po letech vypadala jako nová

Střešní taška - akceKvalita, spolehlivost a životní styl pro každého. Hodnoty, které přinesly betonovým střešním taškám firmy Mediterran Slovakia s.r.o. úspěch a uznání v kruhu odborné i široké veřejnosti. Výsledkem neustálých výrobních vylepšení a zdokonalování zaručených tvarů našich tašek je široký sortiment střešní krytiny pro každého zákazníka za dostupné ceny.

Nová střecha

Střešní krytina s jižanským temperamentem

Střešní tašky firmy Terran jsou atraktivní, různorodé a vhodné i pro náročného zákazníka jak z hlediska použitých barevných odstínů, tak i tvarů betonových tašek. Krytiny Danubia a Standard jsou ozdobou každého rodinného domu se sedlovou nebo mansardovou střechou. Řada střešních tašek Danubia nabízí barvy:

  • cihlově červenou,
  • višňově červenou,
  • hnědou,
  • antracit. 

Střešní taška VlčankaU střešních tašek Standard můžete volit mezi červenou, hnědou či Vlčankou, která je skořicová. Střešní tašky Vlčanka poskytují každé budově harmonický a komfortní vnější vzhled. Tato betonová střešní krytina v sobě spojuje požadavky na vysokou kvalitu za výhodnou cenu. Použití střešní tašky Vlčanka je optimální jak u nových staveb, tak i při renovacích.

Střešní taška Coppo

Střešní tašky Coppo svými barvami (terracotta, antická červená, Ferrara, Venezia a Modena) a nezapomenutelným jižanským laděním přináší atmosféru přímořských míst, prostřednictvím čehož dodává střeše nádech svěžesti, energie a radosti ze života.

Bobrovka Rundo je přínosem hlavně pro honosné budovy v centru měst a díky své eleganci velmi pěkně vypadá i na kostelech či jiných objektech tohoto typu. Barevné odstíny této střešní tašky s podélnou vodní drážkou jsou cihlově červená, višňově červená a antická červená.

Ochrana barev střešních tašek

Povrch střešních tašek typu Danubia, Coppo a Rundo je chráněn tzv. Colorsystemem. Povrchy těchto střešních tašek jsou opatřeny speciálním nástřikem, který jim zabezpečí větší a delší odolnost barev, intenzivnější lesk a hladký povrch. Tato povrchová úprava také odpuzuje vodu, což zabraňuje usazování mechu a řas.  Naprostým unikátem v nabídce střešních betonových tašek společnosti Mediterran je speciální povrchová úprava EVO, která se vyznačuje velmi vysokým leskem, vysokou pevností a velice hladkým povrchem. Tuto povrchovou úpravu betonové tašky můžeme najít jak u tradičních tašek typu Danubia a Rundo, tak i u moderního Zenitu. Barevné provedení u Danubie EVO nabízíme v cihlově červené, višňově červené, hnědé a carbon, u Runda EVO je to cihlově červená, višňově červená a hnědá.

Přitažlivost nové generace střešních tašek Zenit spočívá v jejich moderním a jedinečném zpracování. Svými barevnými kombinacemi (cihlově červená, carbon, antická červená), neobvyklého obdélníkového tvaru a hladkým povrchem je ideální volbou pro zákazníky, kteří u bydlení upřednostňují moderní vzhled a jednoduchost. Do této řady střešních tašek patří i Zenit břidlice, která kromě obdélníkového tvaru má reliéfní povrch připomínající přírodní břidlici. Tato taška najde uplatnění u zákazníků, kteří chtějí skloubit moderní tvary s přírodou. Také proto naše střešní krytiny i po letech vypadají stejně svěže jako nové tašky.

O našich službách aneb prvořadý je zákazník!

Kvalita střešních tašek firmy Mediterran Slovakia s.r.o. odpovídá všem požadavkům slovenských norem a předpisům EU. Naše firma poskytuje na střešní krytinu 30-letou písemnou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost střešních tašek. Mimo těchto standardů nabízíme našim zákazníkům prostřednictvím našich specialistů nebo obchodních zástupců komplexní služby od případné výměny střešních tašek přes výpočet cenové nabídky až po odborné poradenství.

Prodejci střešních krytin Terran zde.