Menu
Vyhledávej

Moderní betonové střešní tašky

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Články > Moderní betonové střešní tašky
22.09.2019

Mediterran přináší do našich zeměpisných šířek kromě osvědčených tvarů spolehlivé betonové střešní tašky i romantický nádech sluncem zalitých střech z oblasti Středozemního moře.

Společnost Mediterran dokazuje mnohotvárnost a jedinečnost svých betonových střešních tašek prostřednictvím bohaté výrazové palety krytin při zachování maximální funkčnosti střechy. Nabídka pěti druhů betonových střešních tašek odráží různé nároky uživatelů, kteří vyznávají vlastní životní styl.

Střešní betonové tašky Danubia, Standard

Moderní betonové střešní tašky Danubia
Moderní betonová taška Danubia

Osvědčené tvary i barevné provedení betonových střešních tašek Danubia a Standard osloví ty, kteří upřednostňují kvalitu a tradiční vzhled střešních plášťů. Řada betonových tašek Standard nabízí barvy červenou, hnědou či Vlčanku, která je skořicová. U betonových střešních tašek Danubia můžeme volit mezi cihlově červenou, višňově červenou, hnědou nebo barvou antracit.

Střešní betonové tašky Rundo

moderní betonové střešní tašky Rundo
Moderní betonová taška Rundo

Nabídku tradičních tvarů doplňuje betonová taška Rundo. Všechny tři barevné odstíny této dvojité bobrovky s podélnou vodní drážkou (cihlově červená, višňově červená a antická červená) se vyjímají především na střechách historických budov.

 

Střešní betonové tašky Coppo

moderní betonové střešní tašky Coppo
Moderní betonová taška Coppo

Další modely betonových střešních tašek dokazují, že společnost Mediterran patří mezi přední inovátory na našem trhu. Prostřednictvím těchto střešních krytin posouvá design střešních plášťů do nových přitažlivějších dimenzí. Podmanivý vzhled betonových střešních tašek Mediterran Coppo s efektní vlnou v barvě terracotta, antická červená, Venezia, Ferrara či Modena nejen evokuje hřejivou letní atmosféru, ale zároveň přináší svěží jižní vítr do záplavy tradičních střech.

Střešní betonové tašky Evo

Naprostým unikátem v nabídce betonových střešních tašek společnosti Mediterran je speciální povrchová úprava EVO, která se vyznačuje velmi vysokým leskem, vysokou pevností a velice hladkým povrchem. Tuto povrchovou úpravu můžeme najít jak u tradičních betonových střešních tašek Danubia a Rundo, tak i u moderního Zenitu. Barevné provedení u Danubie EVO nabízíme v cihlově červené, višňově červené, hnědé a carbon, u Runda EVO je to cihlově červená, višňově červená a hnědá. Atraktivní betonová střešní taška Zenit osloví především příznivce funkcionalistického vzhledu. Její hladký povrch následuje moderní trendy ve stavebnictví a v konstrukcích šikmých střech představuje nový rozměr. Vyzývavé barevné provedení Carbon podtrhuje moderní a kompozičně čisté linie domu. Jedinečný efekt na střeše vytvoří i betonové tašky Zenit v dalších barevných odstínech – cihlově červená, antická červená nebo břidlice, která svým reliéfním povrchem připomíná skutečnou přírodní břidlici.

moderní betonové střešní tašky EVO 
Moderní betonová taška EVO

Mediterran poskytuje na betonovou střešní krytinu 30-letou písemnou záruku, která se vztahuje na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost tašek. Všechny výrobky Mediterran splňují požadavky nejvyšších evropských standardů a kvalit a jejich důkladným zapracováním do střešního pláště vzniká předpoklad pro bezproblémové pohodové bydlení pod střechou s jedinečným estetickým výrazem.

 

Střešní krytina Terran - Rundo Merlot