Menu
Vyhledávej

Střešní krytina levně a kvalitně

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Články > Střešní krytina levně a kvalitně
10.06.2019
Střešní krytina levně
Levná a přitom pěkná střešní krytina?

Řešíte otázku, kde sehnat levně střešní krytinu a přitom si být jisti, že se jedná o kvalitní materiál, který vám zajistí životnost střechy po řadu desítek let? Na českém trhu existuje řada prodejců střešní krytiny, kteří své produkty nabízí levně. Ne vždy se však jedná o opravdu spolehlivé produkty s vlastnostmi, které od nich očekáváte. Není třeba připomínat, že v případě střešní krytiny není na místě bezhlavě šetřit a zvolit si řešení jen podle toho, že je nejlevnější! 

Pravidlo pro výběr vhodně střešní krytiny zní následovně: porovnávejte vždy cenu s vlastnostmi, kvalitou a parametry dané střešní tašky. To, co často nevidíme při volbě, kde a za jakých podmínek koupit střešní krytinu levně, je řada důležitých detailů. Mezi ně patří například délka záruky. Velmi důležitý je také doprovodný servis zahrnující kvalitní expedici až ke klientovi, který se nemusí o nic starat. Při výběru vhodné střešní krytiny také zvažte, zda má výrobce dostatečné varianty barevných provedení, ptejte se na povrchovou úpravu střešní tašky a její odolnost proti přírodním vlivům.

Nenakupujte levnou střešní krytinu, u které si nejste jisti, že v rámci sortimentu dané řady střešních tašek nebude mít k dispozici veškeré speciální díly, které se používají na krovy, zakončení apod.

Z technického pohledu je třeba řešit vhodnost střešní krytiny pro danou nosnou konstrukci střechy, a to i s ohledem na daný úhel sklonu. Tím se dostáváme také k otázce montáže. Některé střešní krytiny jsou sice levné, ale jejich montáž vám může připravit nejednu bezesnou noc a vy budete muset investovat do montáže zajištěné externí firmou, což vám výslednou cenu opět prodraží.

Faktorů, které rozhodují o tom, která střešní krytina je opravdu levná, je celá řada a ne všechny jsme je zde mohli vyjmenovat. Pokud tedy potřebujete poradit s výběrem střešní tašky pro vaši nemovitost, obraťte se kdykoliv na nás. Poskytneme nezávaznou konzultaci i nacenění. Prodej střešních krytin - více zde.

Střešní krytina Terran - Danubia Carbon

Nová střecha

Střešní krytiny levně? Zkuste nezávazné nacenění betonové tašky Terran a zjistěte, že kvalitní střechu lze pořídit výhodně.