Menu
Vyhledávej

Krytina na pultovou střechu

Terran
Mediterran > Informace > Další informace > Články > Krytina na pultovou střechu
10.06.2019

Krytina na pultovou střechuPultová střecha se skládá ze tří štítů a jedné střešní plochy s hřebenem. Pultová střecha nachází uplatnění u domovních přístavků, u domů na hranici pozemků apod. U pultové střechy je třeba zvolit správný sklon, který zajistí stabilitu střechy a její efektivní užitné vlastnosti.

Výběr vhodné střešní krytiny na pultovou střechu není natolik složitý, jak by se zdálo, je jen třeba vědět přesné požadavky spojené s vlastnostmi střešní krytiny a dle toho vybrat nejvhodnější typ i výrobce krytiny pro pultovou střechu.

Tipy pro výběr kytiny pro pultovou střechu

Pro moderní pultové střechy u novostaveb je ideální volit takovou střešní krytinu, která má spíše nižší hmotnost, dlouhou životnost a snadný systém montáže!

U dodavatele krytiny pro pultovou střechu se vždy doptejte na doporučený sklon pultové střechy. Právě otázka sklonu pultové střechy je dosti zásadní pro správné fugnování střechy a dimenzaci střešní konstrukce určené pro pokládku pultové střechy.

Vyzkoušejte betonové střešní tašky. Díky své odolnosti jsou betonové tašky ideální pro řešení vaší pultové střechy.

Navrhneme vám zdarma a vykalkulujeme betonovou tašku pro pultovou střechu - máme speciální metodu za pomoci satelitních map. U novostaveb stačí pro kalkulaci poslat projektovou dokumentaci.

krytina na pultovou střechu
Tašky Terran – ideální krytina na pultovou střechu

_________________

Tematická specifikace článku:

  • střecha pultová
  • sklon pultové střechy
  • pultová střecha
  • pultové střechy
  • pultová střecha sklon